• Anasayfa
  • Mobil
  • Türkiye'deki Apple Store Önünde "Genius Bar" İsyanı

Türkiye'deki Apple Store Önünde "Genius Bar" İsyanı

1
1
0
0
0
Türkiye'deki Apple Store Önünde "Genius Bar" İsyanı
Apple kullanıcıları, iPhoneiPad ya da Mac ürünlerini tamir ettirmek için, öncelikle Apple Store sitesinden Genius Bar rezervasyonu yaptırması gerektiğini bilirler. Zaten sorun da burada başlamıyor mu?
Apple kullanıcıları, iPhone, iPad ya da Mac ürünlerini tamir ettirmek için, öncelikle Apple Store sitesinden Genius Bar rezervasyonu yaptırması gerektiğini bilirler. Zaten sorun da burada başlamıyor mu?
 
Tamam, Apple birkaç gün sonra ülkemizde ikinci mağazasını açacak ve bir nebze olsun bu sorunlar azalacak. Ama şu anda tek bir mağaza var ve durum böyle olunca buradan teknik servis randevusu alabilmek neredeyse imkansız hale geliyor. Çünkü randevu sistemi gece 12’den sonra açılıyor ve birkaç dakika geçtikten sonra sıra doluyor. (yani alan aldı, alamayan yine ertesi güne kaldı)
 
Bu mağduriyet insanları artık patlama noktasına getirmiş ki, Apple Store’da yaşanan sinir harbini kullanıcılardan bir tanesi videoya çekmiş. (yaşasın Samsung diyor bir tanesi, kavgada söylenmez) Burada neler yaşanmış, izleyelim bakalım.
 
1
1
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
1
0
0
0