• Anasayfa
  • Mobil
  • TV8 "Yan Ekran" Adlı Uygulaması İle İzleyicileri Programlara Dahil Ediyor

TV8 "Yan Ekran" Adlı Uygulaması İle İzleyicileri Programlara Dahil Ediyor

1
1
1
1
0
TV8'in izleyicilerini interaktif olarak programlara dahil edeceği sistem olan "Yan Ekran" ile telefonunuzdaki uygulamalarla yarışmacıların elenmesine veya kalmasına, soru cevaplamalara yardımcı olma gibi birçok konuda katılım sağlayabileceksiniz.
TV8'in son dönemde artan izleyici kitlesi ile iletişim kurabilmek, aynı zamanda da izleyicilerin "Ben olsam daha iyi yapardım" vb yorumlarına gerek bırakmadan direkt olarak yarışmalarda yer almasını ve karar verebilmesini sağlayacak uygulama geliştirildi.

TV8 Yan Ekran adıyla geçen uygulamada şu an için Aramızda Kalmasın, Rising Star Türkiye, Ütopya Panaroma ve 3 Adam programlarında ve yarışmalarına direkt katılım sağlayabileceksiniz. Bu programlarda olacak anketlerde oy kullanabilir, Rising Star Türkiye yarışmasında ise şarkı söyleyen yarışmacı için evet ya da hayır oyu kullanabileceksiniz.Yetenek Sizsiniz ve O Ses Türkiye vb yarışmalarda da aktif olarak kullanılacağını düşündüğüm programın kullanımı ise oldukça kolay. TV8 ekranını izlerken  izlediğiniz programda yapılacak "TV8 Yan Ekran uygulamanızı açınız" vb duyurularda uygulamayı açtığınızda karşınıza çıkacak anket ve oylama vb etkinliklere katılabileceksiniz. Tabii bu oyu kullanabilmek için uygulamaya Twitter ya da Facebook hesabınız ile giriş yapmanız gerekiyor. (Gerçi program başlar başlamaz da o program için uygulama aktif olacak da olabilir)

Oldukça kolay kullanıma ve sade arayüze sahip olan Yan Ekran uygulamasında herhangi bir program yokken uygulamayı açtığınızda da herhangi bir bölüm veya menü göremiyorsunuz. Ancak programın başlamış olması ve aynı zamanda o duyurunun yapılması gerekecek.Ayrıca TV8 yayınlarınızda dikkatinizi çeken ve sizde merak uyandıran konuları da soru olarak hazırlayabilir ve yayın ekibine sunabilirsiniz. Bunun yanısıra yayınların çekimi sırasında yakalanmış özel kamera arkası görüntüleri de bu uygulama aracılığıyla görebileceksiniz.

TV8 Yan Ekran uygulaması TV8 açısından güzel bir yenilik ve izleyicileri sırf yarışmalarda ve programlarda interaktif olarak yer verebilmesi sebebiyle izleyici kitlesini de arttıracak başarılı bir uygulama olan TV8 Yan Ekran şu anda sadece Android ve iOS platformlarında bulunuyor. Windows Phone platformunda maalesef bulunmayan bu uygulama ilerleyen zamanlarda WP platformuna da getirilebilir. (Getirilmezse tepki çekecektir zaten)
 
  TV8 Yan Ekran Uygulamasını İndir [ÜCRETSİZ]
1
1
1
1
0
Emoji İle Tepki Ver
1
1
1
1
0