• Anasayfa
  • Mobil
  • Twitter’ı Daha da Sevmemizi Sağlayacak Yeni Bir Buton Geldi!

Twitter’ı Daha da Sevmemizi Sağlayacak Yeni Bir Buton Geldi!

0
0
0
0
0
Twitter’a gelen ‘Bağlan’ butonuyla ortak ilgi alanlarına sahip olduğunuz kişilerle iletişim haline geçecek, takip ettiğiniz kişilerle ilgili ekstra bildirimler alacaksınız.
 
Twitter, fonksiyonel özelliği fazla olan bir yeniliği daha hizmete sundu: Bağlan butonu. Kullanıcılarının ortak ilgi alanlarına sahip olduğu farklı kişilerle daha fazla etkileşim içinde olmasını sağlamak isteyen Twitter, bu sayede platformun daha eğlenceli ve ‘sosyal’ olmasını hedefliyor.

Örneğin aynı futbol takımını tuttuğunuz ya da aynı siyasi görüşe sahip olduğunuz kişilerle bu buton sayesinde iletişim kurabileceksiniz. Bugünden itibaren takip edebileceğiniz potansiyele sahip olan hesapların hepsinin aynı yerde olacağı, detaylı bir listeye sahip olacaksınız. Telefon rehberinizle de senkronize olacak şekilde çalışacak Bağlan butonu, arkadaşlarınıza ve ailenizdeki kişilere kolayca bağlanmanızı sağlaycak. 

iOS ve Android işletim sistemlerini kullanan kişiler, aşağıdaki bağlantılar üzerinden güncelleme yaparak mavi renkteki Bağlan butonunu kullanmaya başlayabilirler.

 
  Twitter
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0