• Anasayfa
  • Mobil
  • Twitter, Windows 10’la Birlikte Yenilenerek Geliyor

Twitter, Windows 10’la Birlikte Yenilenerek Geliyor

1
0
0
0
0
Windows 8’in Twitter uygulaması 2.5 sene önce çıkmış ve bu zamana kadar çok fazla güncelleme almamıştı. Windows 10’la birlikte Twitter, yepyeni bir görünüme kavuşacak.
Twitter’ın Windows 10 için yenilenmesiyle ilgili bazı görseller de Windows Mağaza’da yer alıyor. Tasarıma baktığımızda Windows 10’la uyumlu bir şekilde olduğunu söyleyebiliriz.

Paylaşılan görsellerde, tasarımın işlevlere ne kadar yansıdığıyla ilgili bilgi sahibi olmak oldukça zor. Fakat mesajlaşma ve zaman akışı içinde, fotoğraf ve videoların gösterilmesi gibi özelliklerin yer aldığını görüyoruz. Tweet atılacak bölümün hemen yanında da bir yenileme butonu görülüyor. Arayüzü biraz karman çorman gibi görünüyor olsa da genel hatlarıyla Windows 8’e benzer şekilde işleyeceğini söyleyebiliriz.

Bu zamana kadar çoğu uygulama Windows 10’a kadar Windows Mağazası’nı amiyane tabirle pek sallamıyordu. Fakat Windows 10 o kadar geniş fonksiyonlara sahip olacak ki, uygulamalar artık ister istemez Windows 10 için özel olarak çalışmak zorunda kalacak. (Windows’cuların keyfine diyecek yoktur şimdi)1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0