Uygun Fiyat ve Performans Arayanlara, A7iC

0
0
0
0
0
Uygun Fiyat ve Performans Arayanlara, A7iC
En ucuz intel işlemcili tablet bilgisayar diyebileceğimiz A7iC modeli uygun fiyata yüksek performans arayanlar için biçilmiş kaftan.
Giderek gelişen ve değişen tablet dünyasına bir yenisi daha katıldı. Bu tablet intel işlemci ile çalışıyor ve buna rağmen fiyatı oldukça düşük. Her zaman dizüstü bilgisayar taşıyamıyoruz ve akıllı telefonlarımız bazı şeyler için oldukça küçük. Bu durumda imdadımıza yetişen tabletler gerek iş için gerekse sosyal medya tutkunlarının bir numaralı tercihi durumunda.

Uygun fiyat ve performansı size bir arada sunacak olan bu reeder marka tablette ön ve arka olmak üzere iki kamera bulunuyor. En ucuz intel işlemcili tablet bilgisayar diyebileceğimiz A7iC modeli uygun fiyata yüksek performans arayanlar için biçilmiş kaftan. 8GB dahili hafızası ve 1GB RAM belleği ile oldukça kullanışlı olan tablette 1024x600 ekran çözünürlüğü mevcut.

Çıktığı günden itibaren uygun fiyatı ile kullanıcıların ilgisini toplamayı başaran A7iC, en çok satanlar listesinde 1. sıraya oturdu. İster hediye olarak alın ister kendiniz kullanın bütçenizi düşünen bu tablet sizi pişman etmeyecek. Tabletin tasarımını aşağıdaki galerimizden görebilirsiniz.
{galeri}
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0