• Anasayfa
  • Mobil
  • Ülkemizdeki Nexus 4'lere de Android 5.1.1 Güncellemesi Ulaştı

Ülkemizdeki Nexus 4'lere de Android 5.1.1 Güncellemesi Ulaştı

0
0
0
0
0
Kısa süre önce Nexus cihazlarına dağıtımına başlanılan Android 5.1.1 güncellemesi ülkemizdeki Nexus 4 kullanıcılarına da ulaştı.
Sizlere yaklaşık 1 hafta önce buradan duyurduğumuz Android'e gelen son güncelleme olan 5.1.1 versiyon güncellemesi Nexus cihazlara dağıtımına başlanmıştı.

Şu anda Nexus 4, Nexus 5, Nexus 6 ve Nexus 9 LTE modellerine verilen güncelleme nihayet ülkemize de ulaştı. (Çoğumuz başlayan güncellemeyi ülkemizde 1-2 ay sonra alıyoruz. Hatta uzayabiliyor bile. Ama adamlar 1 haftada aldılar valla)Android 5.0 Lollipop ile gelen ve 5.1 ile geriye kalan ufak hata çözümlerini getiren güncelleme Nexus cihazları sonrası büyük ihtimalle Android One cihazlarına da dağıtılacak. Ardından diğer firmalar da kullanıcılarına bu güncellemeyi sunacaklardır.Şu anda ülkemizde Android 5.0 güncellemesini almayan üst seviye cihazların bulunduğunu düşünürsek Nexus 4 kullanıcıları hala güncel bir telefon kullanmanın keyfini bir süre daha süreceğe benziyor. Eğer ki Android 6.0'da söylentiler doğru çıkarsa bir ihtimal olarak Nexus 4'ün normalde almayacağı Andorid 6.0 güncellemesini dahi alabilir.

Bakalım ilerleyen zamanlarda bu ihtimal kesinlik kazanacak mı.

Son olarak bu güncellemeyi alarak bizimle paylaşan takipçimiz İbrahim Aksoy'a teşekkür ederiz.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0