• Anasayfa
  • Mobil
  • Uyanamıyorsanız Alarm Clock Xtreme' i Deneyin !

Uyanamıyorsanız Alarm Clock Xtreme' i Deneyin !

0
0
0
0
0
Uyanamıyorsanız Alarm Clock Xtreme' i Deneyin !
Her sabah telefonunuzun alarmını istemsizce erteleyip gideceğiniz yere geç mi kalıyorsunuz? Artık alarmlarınızı ertelemek o kadar da kolay olmayacak! Alarm Clock Xtreme tam da alarmını ertelemekten muzdarip olanlar için!
Her sabah telefonunuzun alarmını istemsizce erteleyip, gideceğiniz yere geç mi kalıyorsunuz? Artık alarmlarınızı ertelemek o kadar da kolay olmayacak! Alarm Clock Xtreme tam da alarmını ertelemekten muzdarip olanlar için!

Uygulamanın mantığı ise çok basit. “Sen kendine gelmedikten sonra bu alarmı ertelettirmem!” diyor resmen bize. Saatimiz çalıyor ama ertelememiz için karşımıza matematik soruları çıkıyor, çözemeyince de alarmı ertelemiyor. Zaten biz de o arada da uyanıyoruz. Uygulama ücretsiz ve aklılıca bir uygulama. Menü renkleri daha güzel tasaralanabilirmiş ama yine de gayet kullanışlı.

Siz de sabah zor uyananlardansanız Alarm Clock Xtreme uygulamasını kurduğunuz telefonunuzu başucunuza koyduktan sonra hesap makinesini de sabah ulaşabileceğiniz bir yere koymayı ihmal etmeyin.

 
  Alarm Clock Xtreme Uygulamasını İndir
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0