• Anasayfa
  • Mobil
  • Ve Galaxy Note 7 ile Note 7 Edge’in Ön Panelleri Sızdırıldı!

Ve Galaxy Note 7 ile Note 7 Edge’in Ön Panelleri Sızdırıldı!

0
0
0
0
0
Twitter fenomeni @OnLeaks, Samsung’un 2 Ağustos tarihinde duyuracağı Galaxy Note 7 modellerinin ön panellerini sızdırdı.
@OnLeaks, Samsung’un hem düz hem de kıvrımlı ekrana sahip iki Galaxy Note 7 modelini duyuracağını teyit etti. Sürpriz ise düz ekranlı Galaxy Note 7’de iris tarayıcı olacak.

Kullanıcının geçmişteki doğruluk payı yüksek sızıntılarını hatırlarsak eğer, Galaxy Note 7’nin iris tarayıcıyla birlikte geleceğini artık söyleyebiliriz. Kıvrımlı ekranda ise bu özellik bulunmayacak.

Ekranın üst kısmına baktığımızda 3 adet lens görüyoruz ve bunlardan bir tanesi iris tarayıcı olacak. Bu lensle birlikte panelin üst kısmı daha kalın olacağı için hem ekrandan çalmaması hem de kötü bir görüntü oluşmaması sebebiyle Samsung logosu bu kısımda bulunmayacak. Hatırlayacağınız üzere Galaxy Note 5’in ön panelinin üst kısmında, ‘Samsung’ yazılı şirketin logosu yer alıyordu.Yurt dışındaki tüm kaynaklar bu haberle birlikte, Galaxy Note 7’nin düz ekranlı versiyonunda artık iris tarayıcının olacağına kesin gözle bakıyor. Diğer raporlara dayanarak cihazın 5.8 inç büyüklüğünde Quad HD ekrana, 6 GB RAM’e, otofokus özelliğine sahip çift pikselle geliştirilmiş 12 MP çözünürlüğünde kameraya ve 3600 - 4000mAh arasında bir bataryaya sahip olacağını söyleyebiliriz.

Galaxy Note 7’nin sızdırılan bu ön paneli hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce iris tarayıcı, cihazın albenisini arttıracak bir özellik olabilir mi?
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0