• Anasayfa
  • Mobil
  • Vertu; Bentley Logosu, Deri ve Yakutlar İle Geri Döndü

Vertu; Bentley Logosu, Deri ve Yakutlar İle Geri Döndü

0
0
0
0
0
Kullanıcılar tarafından fiyat etiketi ile çokça adından söz ettiren Vertu; inanılması güç fiyatı, deri arka kaplaması ve yakut süslemelerine bu kez de Bentley logosunu ekleyerek geldi.
Piyasadaki pek çok pahalı ya da uygun fiyatlı telefonun aksine Vertu’nun Signature serisi cihazları akıllı telefonlar değil ve adeta arama yapsın yeter tarzı kullanıcılara hitap ediyor; ancak fiyatı ile değil.

Sesli aramalarınızı yapabildiğiniz, mesaj gönderebildiğiniz ve bazı e-posta işlemlerinizi yapabildiğiniz Vertu’nun Bentley Signature modelinden daha fazlasını beklemeniz yersiz.

Telefonun en öne çıkan özelliği ise tasarımı. Karbonfiber dokusu, deri arka kaplaması ve farklı renk, desen ve değerli taşlar arasından seçim yapabildiğiniz süslemeleri ile Vertu’nun tarzını yansıtıyor. Klavyesi ise safir kristali ile bezeli; ayrıca her bir fiziksel tuşun üzerine bir adet yakut eklenmiş. (ama neden yapılmış böyle bi’ şey onu bana sormayın; bana kalsa saçmalığın hası)
Tamamı el ile birleştirilen İngiliz yapımı bu telefonun bir de en alt kısmına metal bir Bentley logosu işlenmiş - ki kendisi azıcık pahalı bir otomobil oluyor -

Akılsız bir telefon olmasının ve çok da akıllı bir kesime hitap etmiyor olmasının yanı sıra 12 ay boyunca 7 gün 24 saat destek sunan Vertu, destek ekibi ile sizin asistanlığınızı da üstleniyor ve kişisel tavsiyeler vermelerinin yanı sıra sizi özel etkinliklere kaydettiriyor, hatta sevdikleriniz ya da iş arkadaşlarınız için hediye tavsiyesinden bulunuyor. Üstelik telefonunuz sürekli olarak destek hattına bağlı kalıyor ve dilediğiniz zaman asistanlıklarına başvurabiliyorsunuz. (yakutlara ödenen paranın karşılığı telesekreter mi yani?)
Çok da bir özelliği olmayan ve adeta Bentley kullanan ufak bir kesime hitap etmesi için üretilen bu telefonun fiyatı ise 14.500 Sterlin ki bu da yaklaşık olarak 23 bin Dolar ediyor. (O da 64 bin Türk Lirası civarında bir şeyler yapıyor)
Şu an için yukarıda sözünü ettiğim ve bir daha yazmak istemediğim fiyat etiketi ile ön siparişte olan Vertu Bentley Signature modeli 18 Eylül’de piyasaya çıkacak.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0