• Anasayfa
  • Mobil
  • Vertu'dan Sevgililer Gününe Özel Telefon: Vertu Clous De Paris

Vertu'dan Sevgililer Gününe Özel Telefon: Vertu Clous De Paris

0
0
0
0
0
Akıllı telefon satışlarının durdurulamaz hale geldiği son dönemlerde insanlar, en iyi telefona sahip olmak veya sevdiğine hediye edebilmek için artık arabasını bile satabiliyor. Daha öncede sitemizde yaptığımız konuyla ilgili haberde Apple’ın Çin’deki en prestijli marka olduğundan bahsetmiştik.
Akıllı telefon satışlarının durdurulamaz hale geldiği son dönemlerde insanlar, en iyi telefona sahip olmak veya sevdiğine hediye edebilmek için artık arabasını bile satabiliyor. Daha öncede sitemizde yaptığımız konuyla ilgili haberde Apple’ın Çin’deki en prestijli marka olduğundan bahsetmiştik.

14 Şubat’ın yaklaşmasıyla beraber durumu fırsat sayan markalar ortaya astronomik rakamlardan oluşan akıllı telefonlar çıkarıyor. Bu akıllı telefonlara verilebilecek en güzel örneklerden biriyse Vertu Clous De Paris. Android işletim sistemine sahip olan telefon, oldukça değerli malzemelerden üretilmiş. Yan yüzleri titanyumdan yapılan telefonun arka paneli ise timsah derisinden oluşuyor. Vertu Signature Touch modelinden yola çıkarak geliştirilen yeni modelde Bang & Olufsen stereo hoparlör ve Hasselblad imzalı 13 megapiksel kamera bulunuyor. Qualcomm Snapdragon 801 işlemci, safir kristal ile kaplı ekran (1080p), 64 GB dahili bellek, 2 275 mAh batarya, LTE desteği ve Qi  kablosuz şarj özelliği de telefonun diğer özelikleri arasında yer alıyor. Eğer sevgililer gününde sevgilinize hoş bir sürpriz yapıp bu telefonu hediye etmek istiyorsanız 16.000 doları gözden çıkarmanız gerekiyor. Kaynak
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0