• Anasayfa
  • Mobil
  • Vertu'nun Timsah Derisiyle Kaplanmış Yeni Akıllı Telefonu

Vertu'nun Timsah Derisiyle Kaplanmış Yeni Akıllı Telefonu

0
0
0
0
0
Vertu şirketi yeni nesil akıllı telefonlarını tanıttı. Vertu Signature Touch serisinin ürünü olan, Vertu Pure Jet Alligator Diamonds ve Vertu Diamonds Red Alligator, şıklığı ve fiyatıyla dikkat çekiyor.
Vertu şirketi yeni nesil akıllı telefonlarını tanıttı. Vertu Signature Touch serisinin ürünü olan Vertu Pure Jet Alligator Diamonds ve Vertu Diamonds Red Alligator, şıklığı ve fiyatıyla dikkat çekiyor.

Pure Jet Alligator Diamonds 124 adet elmastan oluşuyor. Kapak kısmı ise beyaz altından yapılmış. Siyah timsah derisi ve titanyum kaplama olan cihaz kullanıcılara farklı bir deneyim sunuyor. Stereo ses çıkışı dahil beyaz altın olan modelin fiyatı 15.900 avro olarak belirlenmiş.

Diamonds Red ve Black Alligator, diğer modele göre daha ucuz bir fiyata sahip. 55 adet elmasla süslenen Red Alligator’ı yine 33 siyah ve 22 beyaz elmasla Black Alligator takip ediyor. Cihazlar kırmızı ve siyah timsah derisi görünümünde ve kapak dinamikleri kesinlikle paslanmıyor. Bu iki modelin fiyatı ise 8900 dolar olacak.

Bütün modellerde 4 çekirdekli Qualcomm Snapdragon 801 işlemci, 1080p çözünürlüğünde 4,7 inç ekran, LTE desteği, 64 GB bellek, 13 megapiksel kamera ve Anroid 4.4 (KitKat) bulunuyor. Kaynak

 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0