• Anasayfa
  • Mobil
  • Vine'a Tüm Videoları İzleme Özelliği Geldi!

Vine'da Tek Bir Tuşla Şimdiye Kadar Çekilmiş Tüm Vineları İzleyebilirsiniz

2
0
0
0
0
Vine'da Tek Bir Tuşla Şimdiye Kadar Çekilmiş Tüm Vineları İzleyebilirsiniz
Vine'a gelen güncellemenin ardından tek bir tuş ile ister takip ettiğiniz profilin, isterseniz tüm vineları izleyebileceksiniz.
Günümüzün en popüler kısa video servisi olan Vine, gelişmeye devam ediyor. Bu sefer bugün yayınlanan güncelleme ile dilerseniz sevdiğiniz bir profile ait, dilerseniz de şimdiye kadar atılan tüm Vine'ları tek bir tuşla görebileceksiniz.

Güncellemenin ardından hem Anasayfa, hem Keşfet hem de takip ettiğiniz profillere gelen "İzle" butonu ile geçebildiğiniz bu toplu videolar arası geçişi de sadece ekrana dokunarak yapıyorsunuz.
 

Yani biraz daha net anlatmak gerekirse, örneğin anasayfadaki izle butonuna tıkladığınızda sizi bir vine deryası karşılayacak ve sizin beğenilerinize ve takip ettiklerinize göre sıralanmış hoşunuza gidecek vineları tek bir tuşla sırayla izlayebileceksiniz. Ayrıca sevdiğiniz bir profile tıkladığınızda ise orada bulunan İzle butonu sayesinde o kişinin tüm vinelarını tek bir video gibi görebileceksiniz. Vinelar arası sadece ekrana tıklayarak geçiş yapacağınız için oldukça rahat bir kullanım vaad eden güncellemeyi aşağıdaki bağlantılardan iOS ya da Android cihazınıza indirebilirsiniz.
 
  Vine İndir
2
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
2
0
0
0
0