• Anasayfa
  • Mobil
  • Vivo'nun Süper Akıllı Telefonlarının Yeni Görüntüleri Ortaya Çıktı

Vivo'nun Süper Akıllı Telefonlarının Yeni Görüntüleri Ortaya Çıktı

0
0
0
0
0
Adını daha çok 'en ince akıllı telefon üreten şirket' olarak duyuran Vivo, bu sefer sistem özellikleriyle de kullanıcılarını mest edecek iki yeni akıllı telefonla geliyor.
Geçtiğimiz hafta içerisinde sizlere Vivo’nun X5 Pro adındaki akıllı telefonu hakkında çalışmalarının olduğundan bahsetmiştik. Bugün, X5 Pro’yla birlikte Xshot 3S’e ait olduğu iddia edilen bazı görseller internete düştü.

X5 Pro’dan sizlere detaylı olarak bahsetmiştik. Cihazla ilgili tüm bilgilere şuradaki link üzerinden ulaşabilirsiniz. Şimdi önceliğimizi Vivo Xshot 3S’e verelim.

Bu cihazın X5 Pro’ya göre çok daha iyi özelliklere sahip olduğunu söyleyebiliriz. Optik görüntü sabitleme özelliğine sahip 16 megapiksellik arka kamerası bulunan Xshot 3S’te 8 megapiksel çözünürlüğünde arka kamera bulunacak. Yuvarlatılmış 5.5 inç büyüklüğünde ekranı olan cihazın ekran çözünürlüğü FHD olacak. Qualcomm Snapdragon 810 işlemciyle birlikte çalışacak cihazın RAM’inin 4 GB olacağı söyleniyor.Tasarım olarak birbirlerine çok benzeyen cihazlardan Xshot 3S’in arka kamerasında bir çıkıntı bulunuyor. (olmasaymış çok daha iyi olurmuş) Akıllı telefonların hangi fiyatlarla ve ne zaman satışa sunulacağıyla ilgili bir bilgi bulunmuyor.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0