• Anasayfa
  • Mobil
  • Vivo'dan Yine İpince Bir Telefon Geliyor: Vivo Xplay 5S

Vivo'dan Yine İpince Bir Telefon Geliyor: Vivo Xplay 5S

0
0
0
0
0
​Çinli şirket Vivo, geçtiğimiz ay başında Vivo X5 Max isminde bir akıllı telefonun duyurusunu gerçekleştirmişti. O zamandan bu yana sesi çıkmayan Vivo’nun 2014 Kasım ayında Vivo Xplay 5S ismindeki akıllı telefonuyla ilgili bilgiler ortaya çıkmıştı.
Çinli şirket Vivo, geçtiğimiz ay başında Vivo X5 Max isminde bir akıllı telefonun duyurusunu gerçekleştirmişti. O zamandan bu yana sesi çıkmayan Vivo’nun 2014 Kasım ayında Vivo Xplay 5S ismindeki akıllı telefonuyla ilgili bilgiler ortaya çıkmıştı. Şirketten şimdilik resmi bir açıklama gelmiş olmasa da gelen görüntülerden yola çıkarsak şirket, cihazın duyurusunu önümüzdeki ay gerçekleştirebilir.

Aşağıda yayınladığımız görsellerde cihazın gövdesinin metal kaplama ve alt kısmında iki hoparlör ızgarasının olduğunu görüyoruz. Daha önceden gelen bilgilere göre cihazın Quad HD çözünürlükte 6 inç boyutunda ve 490 ppi yoğunluğunda bir ekranla geleceği söyleniyor. 3 GB RAM ve 32 GB dahili hafızası bulunan cihazın hafızası, microSD ile 128 GB’a kadar arttırılabiliyor.İşlemci olarak şirket tarafından geçtiğimiz Kasım ayında Snapdragon 805 SoC kullanılacağına dair bir söylemde bulunulmuştu. Aradan geçen zamanda işlemcinin Snapdragon 810’a dönüş yapabileceği söyleniyor. f/1.8 diyafram genişliğine sahip 13 megapiksel arka kamerası olacak olan Vivo Xplay 5S’te 8 megapiksel ön kameranın olması bekleniyor. Bataryanın gücü ise rakiplerine göre oldukça muazzam: 3500mAh.Funtouch 2.0 arayüzü ve Android 4.4.4 KitKat ile gelecek olan Vivo Xplay 5S’in inceliği ise diğer modellerinde olduğu gibi yine olabildiğince minimum seviyede tutulmuş: 5.68 mm.

Fiyatıyla ilgili herhangi bir bilgi bulunmayan Vivo Xplay 5S’in önümüzdeki ay içerisinde Vivo tarafından tanıtılması bekleniyor.

Kaynak: AndroidHeadlines
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0