• Anasayfa
  • Mobil
  • App Store'da 2100 TL Değerinde Uygulama: Vizzywig 4K

App Store'da 2100 TL Değerinde Uygulama: Vizzywig 4K

2
0
0
0
0
App Store'da 2100 TL Değerinde Uygulama: Vizzywig 4K
Apple, App Store’daki en pahalı uygulamalarından olan Vizzywig 4K adlı uygulamayı indirmeye sundu. App Store’da fahiş fiyata satılan uygulamalar arasında yer alan Vizzywig 4K, adından da anlaşılacağı üzere 4K video kaydının yapılmasına olanak sağlıyor. 
App Store’daki en pahalı uygulamalarından olan Vizzywig 4K adlı uygulamayı indirilmeye sundu. App Store’da fahiş fiyata satılan uygulamalar arasında yer alan Vizzywig 4K, adından da anlaşılacağı üzere 4K video kaydının yapılmasına olanak sağlıyor. Full HD video kaydedebilen iPhone 5S’e 4K video kaydı kazandıran uygulama, iOS 7 yüklü iPhone 5S’le uyumlu olarak çalışsa da, uzmanlar bu uygulamayı kullanacak olanların iOS 8 işletim sistemini yüklememelerini öneriyor. Bunun sebebinin ise iOS 8’in fotoğrafları çok seri bir şekilde çekmesine engel olması olarak gösteriliyor.
 
Uygulamaya teknik olarak baktığımızda aslında 4K video kaydı yeteneğine sahip değil, birden fazla fotoğrafı bir araya getirip görüntü haline gelmesini sağlıyor. 4K fotoğrafları saniyede 24 kare hızında yakalayan uygulama, bunları birleştirip 4K’lık bir video oluşturuyor.
 

 Fiyatına ne desem bilemedim

App Store üzerinden indirilebilecek olan uygulamaya 2.099.99 TL fiyatla sahip olabilirsiniz. (sizce bu uygulamaya bu para değer mi?) Eğer bu uygulamaya dünyanın parasını vermek istemiyorsanız, 12 dolar vererek 2K video kaydeden şu uygulamaya sahip olabilirsiniz.
2
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
2
0
0
0
0