• Anasayfa
  • Mobil
  • VKworld'den Android Marshmallow Kullanan 50 Dolarlık Telefon: F1!

VKworld'den Android Marshmallow Kullanan 50 Dolarlık Telefon: F1!

1
0
0
0
0
Çinli telefon üreticisi VKworld, ilginç özelliklere sahip olmasına rağmen sadece 50 dolar üzerinden satışa sunulacak olan telefonunu tanıttı.
Akıllı telefon sektörüne dahil olmalarının ardından tam anlamıyla piyasayı baştan aşağı değiştiren Çinli telefon üreticilerinden birisi olan VKworld, yeni akıllı telefonunu tanıttı. Diğer Çinli üreticilerin yaptığı gibi kaliteli, ancak ilginç bir şekilde ucuz bir akıllı telefon üretmiş olan VKworld'ün yeni telefonunun ismi "F1."

F1'in birbirinden ilginç özellikleri var ve fiyatı çok ucuz. Tüm özelliklerine değineceğiz fakat öncelikle Vkworld F1'in Android Marshmallow işletim sistemiyle birlikte satışa sunulması gibi bir ihtimalin olduğundan bahsetmek istiyorum. Sadece 50 dolar satış fiyatına sahip olacak olan bu telefonun, çoğu telefon Marshmallow güncellemesi alamazken bu işletim sistemiyle birlikte gelmesi gerçekten hayret verici olurdu.4.5 inch ekran büyüklüğüne sahip olacağı belli olan F1, VKworld'ün bir süredir tekrarladığı "küçük telefon isteyenleri sevindirebilecek birşey üzerinde çalışıyoruz" sözüne açıklık getirmiş oldu. 7 farklı renk seçeneği olan telefonun 1280 x 720 HD ekran çözünürlüğüne, 550 nit parlaklık üst seviyesine ve 326 ppi piksel yoğunluğuna sahip, orta kalitede bir ekranı olacak. 4G LTE bağlantısı bulunan telefonun bir diğer şaşırtıcı özelliği de telefonun ekranı üretilirken Gorilla Glass 2.5D teknolojisinin kullanılmış olması.

4 çekirdekli MediaTek MT6580 işlemci kullanan telefonun güçlü işlemci gerektiren uygulamaları çalıştırabilme konusunda çok iyi olduğunu söyleyemeyiz fakat bu işlemci sıradan telefon işlemlerinin (günlük işlemler de buna dahil) rahatlıkla altında kalkabilir. Telefonun nasıl bir kameraya sahip olacağı tam olarak netleştirilmiş değil ancak bazı söylemlere göre F1'de 5 mega-piksel'lik bir kamera göreceğiz.

Kaynak: GSMDome 
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0