Vodafone'dan Yerli Akıllı Telefon: Blade V

1
0
0
0
0
Vodafone'dan Yerli Akıllı Telefon: Blade V
Pratik ekranı, yüksek kalitede kamerası ve uygun fiyat avantajıyla Vodafone, piyasaya ilk yerli üretim akıllı telefonunu sunuyor: Blade V.
İlk olarak 2010 Temmuz ayında Vodafone 840 ile Türkiye'ye operatör markalı telefon kavramını getiren, teknolojiyi daha pratik kılarak her kesime ulaşmasını sağlayan Vodafone Türkiye, aradan geçen zaman içerisinde 15 akıllı telefon ve beş tablet üreterek kullanıcılarıyla buluşturdu. Şimdi de Manisa'daki Vestel fabrikalarında yepyeni bir akıllı telefon üretiliyor: Blade V. Vodafone Blade V'ye, operatöre ait tarifeye ayda ek olarak yalnızca 1 TL'den başlayan fiyatlarla sahip olunabiliyor.

 Ürünün özellikleri

Qualcomm Snapdragon 1.2 GHz'lik 4 çekirdek işlemciye, 4.1 Android Jellybean işletim sistemine, 5 megapiksel kameraya, 4 inç ekrana, otofokus ve LED flaşlı kameraya sahip olan Blade V, dünyanın ileri derecede gelişmiş 3G teknolojisi ile donatılmış. 

Uygun fiyat avantajlarıyla birlikte yüklü uygulamaları ile müşterilere sunulan Blade V, kullanıcılarının birçok ayrıcalıklı hizmetlerden faydalanmasını da sağlıyor. Türkiye'nin Global İnovasyon Merkezi OKSİJEN tarafından geliştirilen Self Servis uygulaması ile SMS, internet ve yurtdışı arama paketlerini satın alma, faturanın detaylı incelenebilmesi, TL yükleme ve tarife değişikliği gibi imkanlar sunuluyor. Ayrıca OKSİJEN'in geliştirdiği Kızılay Uygulaması ile kullanıcılar, sabit ve mobil Kızılay kan merkezlerinin konumunu, iletişim ve yol bilgilerini öğrenebiliyor.

Vodafone, çiftçilikle uğraşanları da unutmamış. Vodafone Çiftçi Kılavuzu ile Vodafone Blade V sahibi olan çiftçiler, şehir ve ilçelere özel beş günlük zirai meteorolojik tahminlere göre ürünlerden daha fazla randıman alabilmek için yeterli ipuçlarına sahip olabiliyor.

 
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0