Vodafone, Turkcell ve Türk Telekom’un Bedava 4.5G İnternet Kampanyaları!

9
8
1
1
0
Vodafone, Turkcell ve Türk Telekom’un Bedava 4.5G İnternet Kampanyaları!
4.5G'ye geçiş tüm operatörler tarafından kampanyalarla kutlanıyor. En ilgi çeken kampanyalar ise ücretsiz 4.5G internet hediyesi olanlar. Tüm operatörlerin ücretsiz kampanyalarını sizin için bir araya getirdik.
4.5G’ye geçiş kampanyalarla başladı… 1 Nisan’a kısa bir süre kala tarifelerini ve kampanyalarını duyuran operatörlerin 4.5G tekliflerini en detaylı şekliyle buradaki haberimizde ele almıştık. Bu haberimizde ise sadece “bedava 4.5g” içeriklerine odaklanacağız.

Bildiğiniz gibi operatörler yeni teknolojinin şerefine 4.5G kullanımı da dahil olmak üzere bir çok ücretsiz promosyonu kullanıcılara sundu. Türk Telekom, Vodafone ve Turkcell’in ücretsiz kampanyalarına hızlıca bir göz atalım…
 

 Vodafone 4 Bucak G kampanyası

Vodafone’un “4 bucak G” kampanyası, abonelere 1 aylık bedelsiz 4.5G internet kullanımı sağlıyor. “4BUCAKG” yazarak 4545’e SMS gönderen Vodafone aboneleri, kendi tarifelerinde herhangi bir değişiklik ya da ücret artışı yaşanmadan 1 ay boyunca 4.5G hızında internetin tadını çıkarabiliyor.

 Türk Telekom SIM Kart Değişim Kampanyası

Türk Telekom’un 4.5G SIM Kart kampanyası, yeni teknolojiye uyumlu SIM karta geçen abonelere 30 gün süreli 1 GB internet hediye ediyor. 4.5G uyumlu SIM kartını alan Türk Telekom aboneleri, “4.5G SIM” yazarak 5555’e SMS göndermeleri durumunda hediye paketi hatlarına tanımlanıyor.

 Turkcell İki Kat Kota ve Hazırım Kampanyası

Turkcell’in 4.5G uyumlu SIM kartı olmayan kurumsal abonelere sunduğu teklif oldukça cazip. Mevcut kartını 4.5G uyumlu SIM kart ile değiştiren Turkcell aboneleri, “Hazırım” yazarak 2222’ye göndermeleri halinde 1 ay süreli 4.5 GB internet kullanabiliyor. 

Ayrıca, tüm Turkcell aboneleri 4.5G’nin ilk 3 ayında mevcut paketlerinin 2 katı kotaya sahip oluyor. Yani, kotaları ücretsiz olarak 2 katına çıkıyor ve bu kampanya için SMS kaydı gerekmiyor.
9
8
1
1
0
Emoji İle Tepki Ver
9
8
1
1
0