• Anasayfa
  • Mobil
  • Vodafone, Ücretsiz Konuşma ve İnternet Desteğini Açıkladı

Vodafone, Ücretsiz Konuşma ve İnternet Desteğini Açıkladı

1
1
0
0
0
Ülkemizde yaşanan üzücü olayın üzerine Türkiye'deki operatörler iletişimin kesilmemesi amacıyla halka destek olmaya devam ediyor. Kısa bir süre önce basın açıklaması yayınlayan Vodafone Türkiye, abonelerine ücretsiz konuşma ve internet paketi tanımladığını açıkladı.
Ülkemizde yaşanan acı verici olayda vatandaşların iletişim ihtiyacı üzerine Turkcell bir duyuru yayınlayarak abonelerine ücretsiz konuşma, mesajlaşma ve internet paketi yüklediğini belirtmişti. (İlgili haber)

Turkcell'in bu desteğinden sonra Vodafone Türkiye de basın açıklaması yayınlayarak abonelerine ücretsiz konuşma ve internet paketi tanımladığını duyurdu. Kısa bir süre önce yayınlanan basın açıklamasında şirket yaşanan olayı kınayarak abonelerine acil iletişim ihtiyacına destek olmak için haftasonu boyunca geçerli 150 dakika konuşma ve 250MB internet tanımladığı bilgisini paylaştı.
 
 

 Vodafone Türkiye tarafından yapılan basın açıklaması

Dün gece ülkemizin demokratik kurumlarına karşı yapılan dehşet verici saldırıları şiddetle kınıyoruz. Hayatını kaybeden masumlara Allah'tan rahmet, yakınlarına ve halkımıza başsağlığı, yaralılara da acil şifalar diliyoruz. Bu zor günlerde halkımızın yanındayız, birlik ve düzenin yeniden kurulmasından dolayı mutluyuz.

Vodafone Türkiye olarak bu süreç boyunca kesintisiz hizmet vermeyi sürdürmek üzere tüm önlemleri almış bulunmaktayız. Acil iletişim ihtiyaçlarına destek olmak için tüm abonelerimize haftasonu geçerli ücretsiz 150 dakika konuşma ve 250MB internet tanımlanmaktadır.
1
1
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
1
0
0
0