• Anasayfa
  • Mobil
  • Vysor Chrome Eklentisi ile Android Oyunları Bilgisayarınızda

Vysor Chrome Eklentisi ile Android Oyunları Bilgisayarınızda

5
3
0
0
0
BlueStacks'a göre çok daha stabil ve kullanışlı olan Vysor isimli Chrome eklentisi Android deneyiminizi lagsız ve sıkıntısız olarak bilgisayarınıza taşıyor.

BlueStacks'ı artık neredeyse tüm Android kullanıcıları öğrendi. Bu uygulama bilgisayarınıza bir Android emulatörü görevi görerek bilgisayarınızda Android deneyimi yaşamanıza olanak tanıyor. Ancak çıkalı uzun süre olsa da hala tam manasıyla stabil bir görünüm sergileyemeyen BlueStarks için çok ciddi bir rakip ortaya çıktı: Vysor.

Beta aşamasında olmasına rağmen herhangi bir lag durumu yaşatmayan Vysor, BlueStacks'tan da oldukça kolay bir kullanıma sahip. Hem de sadece Chrome eklentisi olarak çalışıyor. Bu da işin en efsane tarafı. Yani yapmanız gereken sadece 3 adım var.  1) Chrome eklentisini yüklemek 2) Android Driver'ınızı bilgisayarınıza kurmak 3) Telefonunuzu USB ile bağlamakBu kadar kolay bir şekilde kullanım sağlayan Vysor direkt olarak Android ekranını bilgisayarınıza taşıyarak kasma donma olmadan kullanmanızı sağlıyor. Bu uygulama vasıtası ile telefonunuzun ekranını olduğu gibi monitörde görebilir ve tüm fonksiyonları bilgisayardan mouse ile kontrol edebilirsiniz. Bilgisayar kalvyenizi kullarak telefonunuzda yazı yazabilirsiniz.
 


Ancak hatırlatmak gereken bir detay var. Cihazınızı bağlamadan önce Geliştirici Seçenekleri'nde bulunan "USB Hata Ayıklaması" ya da "USB Debugging" seçeneğini aktif etmeniz gerekiyor. Bu işlem dışında başka bir uygulama vs yüklemenize gerek kalmadan cihazınızı bilgisayarınızda kullanabilirsiniz. Hem de Chrome olan her platformda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Vysor Chrome eklentisini buradan Android yazılımını ise buradaki bağlantıdan indirebilirsiniz.

Not: Geliştirici seçeneklerini açmak için aşağıdaki 7 adımı uygulamanız gerekli.

1) Telefonunuzun "Ayarlar" menüsünü açın.
2) Karşınıza gelen seçenekler arasından "Telefon Hakkında"ya dokunun.
3) Açılan penceredeki "Derleme numarası" veya "Yapım numarası" seçeneğine 7 defa ard arda dokunun.
4) Artık geliştirici modu veya bir diğer adıyla geliştirici seçenekleri etkinleştirildi. Geri dönüp Ayarlar menüsünün en alt kısmından giriş yapabilirsiniz.

5
3
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
5
3
0
0
0