• Anasayfa
  • Mobil
  • Counter Strike Benzeri Yerli Oyun “WAR” Play Store’da Yayınlandı

Counter Strike Benzeri Yerli Oyun “WAR” Play Store’da Yayınlandı

3
1
0
0
0
Özel Harekat isimli Android geliştirici ekibi tarafından yapılan War: Counter Strike Türkçe, internet üzerinden çevrimiçi olarak oynanabiliyor.
Counter Strike, hala resmi olarak Google Play Store’da bulunmuyor. Daha önce Kazak Alibek Omarov tarafından geliştirilen bir emülatör ile Counter Strike'ın 1.6 versiyonu Android cihazlarda çalıştırılabiliyordu. War: Counter Strike ise Özel Harekat isimli ekip tarafından hem Türkçe hem de çevrimiçi oynanacak şekilde geliştirildi.

Şu an için geliştirilme aşamasında olan oyunda bazı eksiklikler bulunuyor, zaten ekip de bunu oyunun marketteki açıklama kısmında belirtmiş. Fakat bir sonraki güncellemeyle oyundaki birçok hatanın iyileştirilecek ve yeni silahlar eklenecek, en azından ekibin söylemi bu yönde.Aşağıdaki bağlantı üzerinden indirebileceğiniz oyunu çalıştırıp ilk giriş yaptığınızda sizden bir kullanıcı adı girmeniz istenecek. Giriş yaptıktan sonra açık server listelerini göreceksiniz, eğer açık bir server bulamazsanız ‘yeni oyun kur’ butonuna tıklayarak karşınıza çıkan iki haritadan bir tanesini seçebilirsiniz fakat bu haritaya isim verme zorunluluğunuz var. İsterseniz öldürme sayısını belirleyip oyunu sınırlandırabilir, yine oyuncu sayısını da istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz.

Dediğim gibi oyunda bazı eksiklikler gözünüze çarpacaktır fakat internet üzerinden çevrimiçi bir şekilde, hem de Türkçe olarak Counter Strike’ı mobil üzerinden oynamak gayet keyifli olacaktır.
 
  War: Counter Strike Türkçe İndir

3
1
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
3
1
0
0
0