• Anasayfa
  • Mobil
  • 2 Adet iPhone 6S Hediyeli Skyscanner İncelemesi

2 Adet iPhone 6S Hediyeli Skyscanner İncelemesi

0
0
0
0
0
2 Adet iPhone 6S Hediyeli Skyscanner İncelemesi
Webtekno olarak Skyscanner ortaklığında hazırladığımız yeni kampanyamız ile 2 adet iPhone 6S ve 25 adet kulaklıktan birini kazanabilirsiniz.
Webtekno olarak sizlerin daima sağladığı desteklerine teşekkür amaçlı yaptığımız kampanyalarımıza bir yenisi daha ekleniyor. Dünyanın en çok tercih edilen seyahat rehberi olan Skyscanner ortaklığıyla hazırladığımız yepyeni kampanyamızda 2 adet iPhone 6S ve 25 adet kulaklıktan birini kazanabilirsiniz.

Kampanyaya katılımınız ise oldukça basit olacak. Bunun için yazının sonundaki bağlantılardan telefonunuz ile uyumlu Skyscanner uygulamasını yüklemeniz gerekiyor. Böylece hem kampanyamız için gerekli adımlardan ilkini gerçekleştirmiş olacak hem de Skyscanner'ın tüm uçak seyahatleriniz için sunacağı para ve zamandan tasarruf ayrıcalığına erişebileceksiniz.
 
 

 Kampanyaya Nasıl Katılırım?


Şimdi ise lafı fazla dolandırmadan adımlarımıza geçelim;

1) İlk olarak Android için ya da iOS için burada bulunan bağlantılardan biri ile Skyscanner uygulamasını telefonunuza indirmeniz gerekiyor.

2) İkinci adım olarak Skyscanner uygulaması üzerinden Türklerin sıra dışı tatil deneyimleri sunan ve vize gerekliliği olmayan ülkeleri ülkelerinden biri ile bir uçuş araması yapmanız gerekiyor. Hangi ülkeler olduğunu da buradan görebilirsiniz.

3) Bu yapmış olduğunuz aramanın ekran görüntüsünü alarak Twitter üzerinden ilk olarak burada bulunan Skyscanner Twittter adresini takip ederek #MobilHayat etiketi ile almış olduğunuz ekran görüntüsünü paylaşmalısınız.

4) Buradan ulaşarak ya da aşağıda bulunan formu doldurup formdaki son soru olan "Teknoloji sizce seyahati en çok nasıl kolaylaştırdı?" sorusuna güzel bir cevap vermeyi unutmayın!
 

 Ödülleri Nasıl Kazanabilirim?


Bunun için ise yukarıdaki adımları tek tek yapmanız gerekiyor. Fakat en önemli nokta ise formdaki son soru. Çünkü iPhone 6S kazanmak istiyorsanız bu sorumuza en güzel cevabı vermeniz önem taşımakta. Gelecek cevapları değerlendirmek için oluşturduğumuz Skyscanner, Webtekno ve bazı seyahat editörlerinden oluşan jüri tarafından en güzel 2 cevap seçilerek iPhone 6S'leri bu cevapları veren takipçilerimize gönderilecek.

Aynı zamanda diğer ödülümüz olan 25 adet kulaklık için ise iPhone 6S'i kazanan talihliler dışında kalan katılımcılar arasında bir Webtekno klasiği olan Random.org üzerinden yapılacak çekiliş ile kulaklıklar sahiplerini bulacak. Kampanyaya katılım son tarihi 16 Mart 2016 saat 23.59'dur.
 

 Kampanya Katılım Formu

 

Skyscanner uygulamalarını indirmek için şuradaki bağlantıdan cihazınızın işletim sistemine uygun olanını indirebilirsiniz.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0