• Anasayfa
  • Mobil
  • İki İşletim Sistemini Bir Araya Getiren Telefon: Wei Yan Sofia

İki İşletim Sistemini Bir Araya Getiren Telefon: Wei Yan Sofia

0
0
0
0
0
Son dönemlerde iyice artan akıllı telefonlardaki işletim sistemi tartışmalarına son verecek yeni bir cihaz geliştirildi. Wei Yan firmasının kısa süre içerisinde piyasaya süreceği cihaz iki işletim sistemini tek bir telefonda kullanmanıza olanak sağlıyor. 
Son dönemlerde iyice artan akıllı telefonlardaki işletim sistemi tartışmalarına son verecek yeni bir cihaz geliştirildi. Wei Yan firmasının kısa süre içerisinde piyasaya süreceği cihaz iki işletim sistemini tek bir telefonda kullanmanıza olanak sağlıyor. 

Wei Yan Sofia isimli cihazın sızdırılan görselleriyle birlikte bazı detayları da meydana çıktı. Detaylara göre cihaz, Windows 10 ve Android işletim sistemlerini içerisinde barındıracak ve istenildiği zaman bu platformlar arasında geçiş yapılabilecek. Intel’in giriş seviyesi çipseti SoFIA’dan destek alması beklenen Wei Yan Sofia, 5 inç boyutlarında Full HD ekrana, 2 GB RAM’e 13 megapiksel arka ve 5 megapiksel ön kameraya sahip olacak.Daha önce Karbonn Mobile ve Huawei‘nin de benzer özellikteki cihazları piyasaya çıkardığını düşünürsek Wei Yan firmasının sadece bu akıma dahil olacağını söyleyebiliriz. Bu arada telefonun çıkış tarihi ve etiket fiyatı konusunda bir bilgi bulunmuyor.    
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0