• Anasayfa
  • Mobil
  • ​WhatsApp'a Alıntı Yapma Özelliği Geliyor!

​WhatsApp'a Alıntı Yapma Özelliği Geliyor!

0
0
0
0
0
Popüler mesajlaşma uygulaması, başka kişilerin mesajlarını direkt olarak iletebileceğiniz özelliği kullanıma sunacak.
Dünyanın en çok kullanılan mobil mesajlaşma uygulaması WhatsApp, bu sıralar kullanıcılarına sunduğu yeni özelliklerle gündemde. Facebook tarafından satın alınmasının ardından hızlı bir değişim geçiren mesajlaşma uygulaması, şimdi de alıntı yapma özelliğiyle karşımıza çıktı.

Alıntı yapma özelliği, isminden de anlayabileceğiniz gibi başkası tarafından söylenmiş/yazılmış olan şeylerin direkt olarak aktarılmasını sağlayacak. Bu özellik sayesinde kopyala-yapıştır derdi olmadan size gelen ve başkasına göstermeniz gereken mesajları iletebileceksiniz. Şu anda beta aşamasında olmasından dolayı tüm kullanıcıların kullanımına sunulmamış olan alıntı özelliği, WhatsApp 2.16.118 Beta sürümü ile geldi.Alıntı yapma özelliğini güzel kılan bir diğer şey de alıntı yapılan mesaj ile birlikte, alıntı yapılan kişinin de isminin gözükmesi. Böylece mesajın veya içeriğin (video, fotoğraf ve ses kaydı da alıntı olarak paylaşılabiliyor) aslında kime ait olduğunu karşı taraf da öğrenmiş oluyor.

Eğer siz de bu özelliği önceden kullanan kişilerden birisi olmak istiyorsanız WhatsApp Beta'yı aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.
 
  WhatsApp Beta

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0