• Anasayfa
  • Mobil
  • WhatsApp’a Beklenen ‘Görüntülü Konuşma’ Özelliği Geliyor!

WhatsApp’a Beklenen ‘Görüntülü Konuşma’ Özelliği Geliyor!

0
0
0
0
0
WhatsApp üzerinden uzunca bir süredir kullandığımız sesli görüşme özelliğinin yanına görüntülü konuşma da ekleniyor.
Facebook, WhatsApp’ı satın aldığı zamandan bu yana Messenger’daki hemen hemen tüm özelliklerini bu uygulamaya aktarmaya devam ediyor. Daha önce Messenger’da kullanmaya başladığımız sesli konuşma özelliğini WhatsApp’a getiren Facebook, son olarak görüntülü konuşmayı da getirmek üzere.

Bununla ilgili aslında daha önce birkaç haber paylaşmıştık ama daha sonra bu zamana kadar hiç bir bilgi karşımıza çıkmamıştı. ‘Acaba görüntülü konuşma gelmeyecek mi?’ diye düşünürken gelen son görseller, WhatsApp’a görüntülü konuşma özelliğinin kısa bir süre içerisinde gelebileceğini gösteriyor.

Muhtemelen 2016 yılından sonra gelecek olan 2.12.16.2 sürümüyle WhatsApp, görüntülü konuşma özelliğine kavuşmuş olacak. Görüşme sırsında ekranda ufak bir oynama yaparak ön / arka kamera arasında geçiş yapılabilecek ve mikrofonun sesi kısılabilecek.Görüşmenin şimdilik yalnızca Wi-Fi ile sınırlandırılabileceği, GSM tabanlı bağlantıların ise ilerleyen zamanlarda destekleneceği belirtiliyor.

iPhone için yayınlanan son sürüm 2.12.12. Belki bundan sonra gelecek olan güncelleme 2.12.16.2 olacak ve görüntülü konuşma WhatsApp’a eklenecek. Bekleyelim bakalım.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0