• Anasayfa
  • Mobil
  • WhatsApp'a Birçok Detayın Eklendiği Güncelleme Geldi!

WhatsApp'a Birçok Detayın Eklendiği Güncelleme Geldi!

0
0
0
0
0
WhatsApp'a gelen güncellemeler ile ufak tefek görsel yenilikler getiriyor.
Günümüzün en çok kullanılan uygulaması olan WhatsApp, yeniden yenilikler ile beraber güncellendi. 2.16.143 numaralı versiyonu ile gelen yeniliklerde grup simgeleri ve bazı bildirimleri rahatlıkla görebiliyorsunuz.

İlk bakışta fark yok gibi gelen yenilikleri bir grup kurarken ya da grup simgesini değiştirirken farkedebilirsiniz. Aynı zamanda birçok okunmamış mesaj varsa aşağıya inmek için sağda çıkacak ok da dikkatinizi eminim çekecektir.Yukarıda göreceğiniz gibi ikon ve grup simgesinin mesajlaşma kısmında gösterilmesinin yanı sıra 2016 Rio Yaz Olimpiyatları için yeni emojiler de eklendi.Yukarıda görebileceğiniz gibi yeni biri eklediğinde çıkan uyarıları da düzenleyen WhatsApp, daha göze hoş gelen bir yapıya büründürmüş. Ortadaki görselde ise bahsettiğim aşağı oku görebilirsiniz. Bir de desteklemeyen telefonlarda artık sağdaki gibi uyarı çıkacak ve WhatsApp'ın kullanımına izin verilmeyeceğini de görmekteyiz.Son olarak yukarıdaki görselde görebileceğiniz gibi cevapsız aramalar da artık yazı içinde görünecek. Saatiyle beraber cevapsız aramanın yapıldığını bildirecek olan WhatsApp'ta görünen yenilikler şimdilik bunlar ile sınırlı. Ancak günden güne gelişmeye devam eden uygulama daha da kullanışlı hale gelmeye devam ediyor.

Bu özellikler şu anda beta aşamasında gibi olsa da dağıtılmış olma ihtimaline karşı aşağıdaki bağlantılardan WhatsApp'ı güncelleyebilirsiniz.
 
  WhatsApp İndir/Güncelle [ÜCRETSİZ]
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0