• Anasayfa
  • Mobil
  • WhatsApp’a Gelecek Güncelleme, Birçok Kişiyi Asla İlgilendirmeyecek Bir Yenilik Getirecek

WhatsApp’a Gelecek Güncelleme, Birçok Kişiyi Asla İlgilendirmeyecek Bir Yenilik Getirecek

0
0
0
0
0
iOS ve Android için gelen yeni güncelleme, WhatsApp grup sohbetlerinde limiti 100 olan kişini sayısını 256’ya çıkartacak.
WhatsApp’tan resmi bir açıklama gelmedi, fakat grup sohbetlerindeki kişi sayısı için bir güncellenmenin gelmesi bekleniyor. Buna göre maksimum kişi sayısı 100 olan WhatsApp grup sohbetlerindeki kişi sayısı 256’ya çıkarılacak. 

Yeni yüksek grup sohbeti limiti, Android 2.12.13 ve iOS 2.12.367 sürümlerinden itibaren için geçerli olacak. Tabii gelecek olan yenilik yalnızca bu platformlar için geçerli olmayacak, Windows Phone ve BlackBerry OS gibi diğer mobil işletim sistemlerinde de kullanılabilecek.

256 kişilik bir WhatsApp grubunu kim, neden kursun diye düşünürken çakraları biraz açınca güncellemenin aslında o kadar da gereksiz olmadığını söyleyebilirim. Şimdi hiçbiriniz kalkıp da listenizdeki herkesi bir WhatsApp grubuna dahil etmezsiniz, fakat personel sayısı yüksek olan şirket ve kuruluşlarda personel arası iletişimin daha sağlıklı sağlanması için bu limitin işe yarayacağını söyleyebilirim. Sonuç olarak belki bizim kullanacağımız bir yenilik olmayacak, fakat 256 ve üzeri personel sayısına sahip kurumların bu yenilikten faydalanacağı kesin. 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0