WhatsApp’ın Kamera Arayüzü Değişiyor

0
0
0
0
0
WhatsApp’a gelecek olan son güncelleme ile resim ve video çekme arayüzlerinde değişiklikler olacak.
Son dönemde gelen yeniliklerin arasına bir yenisini daha ekleyen WhatsApp, (yazı tipindeki değişiklikler çok hoştu) dağıtacağı son güncelleme ile ilk olarak Android kullanıcılarının deneyimleyeceği kamera arayüzü değişikliğini sundu. 

Beta sürecine dahil olan Android kullanıcılarının faydalanacağı güncelleme, WhatsApp’ın kamera arayüzünü materyal dizayna geçiriyor. Kamera arayüzünde fotoğraf çekme butonu artık beyaz renkte olacak. 

Sağ ve sol kısımda yer alan LED flaş ve kamera değiştirme butonu da güncelleme ile değişikliklere maruz kalıyor. Fotoğraf çekiminin ardından eklenen notların bulunduğu kısım ise en alta çekilmiş.

  

Eski sürümde video kayıt esnasında çekim süresi sağ üst kısımda yer alırken son güncelleme ile çekim süresi tam ortada görünüyor. Galeriden fotoğraf ve video göndermede de bazı görsel değişikliklerle karşılaşacaksınız.

Söylediğimiz gibi güncellemeden şu an Android kullanıcıları (o da beta sürümünü kullananlar) faydalanabiliyor. WhatsApp'ın Beta programı hakkında daha fazla bilgi ve programa katılmak için buradaki bağlantıyı takip edebilirsiniz. 
 
  WhatsApp İndir!

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0