WhatsApp Neden Çalışmıyor

0
0
0
0
0
WhatsApp Neden Çalışmıyor
Geçtiğimiz günler içerisinde 16 milyar dolar gibi yüksek bir ücret ile Facebook'a satılan popüler mesajlaşma uygulamasına şu anda çökmüş durumda. Yaklaşık olarak 22:00'dan beridir WhatsApp'a erişim gerçekleşmiyor. 
Geçtiğimiz günler içerisinde 16 milyar dolar gibi yüksek bir ücret ile Facebook'a satılan popüler mesajlaşma uygulamasına şu anda çökmüş durumda. Yaklaşık olarak 22:00'dan beri WhatsApp'a erişim gerçekleşmiyor. Şu ana kadar WhatsApp yetkilileri tarafından resmi bir açıklama gelmiş değil. Üstelik bu sorun sadece bölgesel bir sorun da değil. Dünya genelinde hiç kimse şu anda WhatsApp'ı kullanamıyor.

Eğer siz de şu anda WhatsApp'a bağlanmakta sorun yaşıyorsanız sorunun sizden kaynaklı olmadığını söylememiz gerekiyor. Henüz bilinmeyen bir sebepten dolayı WhatsApp sunucularına bağlanılmıyor ve bu sorun dünya genelinde. Facebook'a satıldıktan kısa bir süre sonra WhatsApp'ta yaşanan bu sorun hakkında ne düşünüyorsunuz?

DÜZELTME Henüz Whatsapp Status hesabından açıklama gelmese de, artık mesajlarımızı listemizdeki kişilere ulaştırabiliyoruz. Whatsapp’ın tam anlamıyla toparlanıp eski haline dönmesi muhtemelen biraz daha vakit alacaktır. Şuan için son görülme zamanı çalışmıyor ve fotoğraf gönderilip alınamıyor.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0