• Anasayfa
  • Mobil
  • WhatsApp Sesli Arama Özelliği Windows Phone'a Nihayet Geldi!

WhatsApp Sesli Arama Özelliği Windows Phone'a Nihayet Geldi!

0
0
0
0
0
WhatsApp'ın ilk olarak Android'e getirdiği sesli arama özelliği iOS'e gelmesinin ardından şimdi de Windows Phone platformuna geldi.
WhatsApp'ın sesli arama özelliği Android tarafında beta sürecine girmesinden bu yana sürekli çok konuşuldu ve merak edildi. Dünya genelinde en çok kullanılan ve SMS'i tahtından eden mesajlaşma sistemi WhatsApp'a geleceği konuşulan bu güncelleme ile bizlere verilen aylık konuşma paketlerinin bile önemini azaltacağı konuşulmaktaydı.

Bundan bir süre önce Android'de tamamen dağıtımı yapılan sesli arama özelliği anında popülerleşmiş, kısa bir süre sonra ise iOS'e de getirilen bu uygulama en nihayetinde en popüler sesli arama platformu haline de geldi. Fakat Windows Phone platformunda artık normal karşılanan güncellemelerin ya da yeni uygulamaların sonradan gelme durumu da WhatsApp tarafından uygulanmış, bir süredir kullanılan sesli arama özelliği bugüne kadar WP tarafında maalesef kullanılamıyordu.
 

Görsel: Ertan Öztürk

Ancak bugünden itibaren Windows Phone için WhatsApp'a gelen güncelleme ile sonunda Windows Phone cephesi de bu sesli arama özelliğini kazanarak her platforma gelmiş oldu. (BB platformu da kısa bir süre önce almıştı) Yani artık neredeyse her akıllı telefon kullanıcıları WhatsApp üzerinden birbirleri ile sesli görüşme de yapabilme şansına sahip.

Siz de bu sesli arama özelliğini kullanabilmek için güncelleme yapmanız şart, eğer uygulama hiç yüklü değil ise aşağıdaki bağlantıdan da bu güncellemeyi indirebilirsiniz.
 
  Windows Phone İçin WhatsApp İndir 

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0