• Anasayfa
  • Mobil
  • WhatsApp’tan ‘Asılsız Mesajlar’ Üzerine Önemli Uyarı

WhatsApp’tan ‘Asılsız Mesajlar’ Üzerine Önemli Uyarı

0
0
0
0
0
WhatsApp’tan ‘Asılsız Mesajlar’ Üzerine Önemli Uyarı
WhatsApp yetkilileri tarafından yapılan açıklamada, resmi bülten ve reklam amacıyla uygulamanın kesinlikle kullanılamayacağı belirtilerek bu tarz mesajların dikkate alınmaması belirtildi.
Son zamanlarda WhatsApp uygulaması hakkında ‘Bu mesajı WhatsApp kullanan 10 arkadaşınıza iletirseniz 5 sene boyunca uygulamayı ücretsiz olarak kullanmaya hak kazanacaksınız’ şeklinde mesajlar paylaşıldığına dikkat çeken WhatsApp yetkilileri, bu tarz mesajların asla gerçeği yansıtmadığını belirttiler.

Bu tarz mesajların geniş kitlelere yayılmasının ardından bir açıklama yapma gereksinimi duyduklarını belirten yetkililer, “Şirket olarak WhatsApp’ı kullanıcılarımıza toplu mesaj ile resmi bülten, güncelleme ve reklam göndermek amacıyla asla kullanmayacağız” açıklamasında bulundular.

Bu tarz mesajların kesinlikle dikkate alınmamasını ve söz konusu gelen mesajların listenizde bulunan kişilerle paylaşılmaması uyarısında bulunan yetkililer, şirketin yıllık servis üyelik modeli üzerinde çalıştığını söyleyerek, “Ücretsiz deneme süresi sona erdiğinde, benzer tüm özellikleri içerecek şekilde bir yıllık abonelik ücreti 0,99 dolar olacak” ifadelerini kullandılar.

WhatsApp’ın en güncel versiyonlarına aşağıdaki bağlantılar üzerinden ulaşabilirsiniz.

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0