• Anasayfa
  • Mobil
  • WhatsApp, Windows'a ve Mac'e Uyumlu Olan Uygulama Geliştiriyor!

WhatsApp, Windows'a ve Mac'e Uyumlu Olan Uygulama Geliştiriyor!

0
0
0
0
0
WhatsApp, Windows'a ve Mac'e Uyumlu Olan Uygulama Geliştiriyor!
Paylaşılan bazı ekran görüntüleri, WhatsApp'ın Windows ve Mac için yeni bir uygulama geliştirdiğini ortaya çıkardı.
Dünyanın en çok kullanılan mesajlaşma platformlarından birisi olan Whatsapp, Facebook tarafından satın alınmasının ardından hızlı bir büyüme yakaladı. Sürekli olarak gelişmeye başlayan mesajlaşma uygulaması, nihayet WhatsApp Web'in ne kadar kalitesiz bir uygulama olduğunu kavrayabildi ve yeni bir uygulama üzerinde çalışmaya başladı.

Sadece Windows ve Mac'e özel olarak geliştirilen bu uygulama, bir Twitter kullanıcısının yayınladığı ekran görüntüleri sayesinde ortaya çıktı. '@WABetaInfo' isimli Twitter kullanıcısı, WhatsApp'ın sitesini incelediği sırada Windows ve Mac için geliştirilen uygulama indirme linkleriyle bağlantılı olan şeyler bulmayı başarmış.
 

Bazı kaynaklar WhatsApp'ın yeni bir uygulama geliştirmesini sesli arama özelliğine bağlıyor. WhatsApp Web üzerinden kullanılamayan sesli arama özelliği, yeni geliştirilen uygulama sayesinde kullanıma sunulabilir ve böylece bilgisayar kullanıcıları da WhatsApp'ın bu kullanışlı özelliğinden yararlanabilir. Umarım yeni uygulamada 'telefonunuzun internete bağlı olması gerek' şeklinde saçma bir zorunlulukla karşılaşmayız.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0