• Anasayfa
  • Mobil
  • WhatsApp Windows Phone Mağazasından Kaldırıldı

WhatsApp Windows Phone Mağazasından Kaldırıldı

1
1
0
0
0
WhatsApp Windows Phone Mağazasından Kaldırıldı
Facebook'un satın aldığı sohbet uygulaması Whatsapp, hiçbir sebep belirtilmeden Windows Phone uygulama mağazasından kaldırıldı.
Yakın zamanda Sosyal medya devi Facebook'un satın aldığı sohbet uygulaması Whatsapp, hiçbir sebep belirtilmeden Windows Phone uygulama mağazasından kaldırıldı. Mağazada arama sayfasında Whatsapp'ı aradığınız zaman içerik bulunamadı hatasıysa karşılaşıyor. Uygulamayı resmi internet sitesinden indirmeye çalışan kullanıcılar için de herhangi bir bilgilendirme yok, fakat bunu yapmayı denediğiniz zaman uygulamanın veri tabanında yer almadığına dair bir uyarı ile karşılaşıyorsunuz.  Dünya genelinde 400 milyona yakın kullanıcısı bulunan uygulamanın neden uygulama mağazasından kardırıldığına dair henüz resmi bir açıklama yapılmadı.  
Bu konuda varsayımlarda bulunan uzmanlara göre şirket yetkilileri uygulamayı yanlışlıkla uygulama mağazasından kaldırılmış olabilir. Webtekno ekibi olarak Windows Phone kullanıcılarına tavsiyemiz telefonlarında Whatsapp zaten yüklüyse kaldırmamaları. Zira uygulama yüklüyse çalışmaya devam ediyor.  

 
Windows Phone Central sitesi, Whatsapp ile iletişim kurduğunu ve bunun teknik bir sorun olduğunu, en kısa zamanda çözüleceği bilgisini verdiğini iletti. Yapılan açıklamada uygulamanın kullanıcılarından özür dileyen Whatsapp ekibi sorunu çözmek için Microsoft ekibi ile yakından çalışma sürdürdüğünü belirtti.
1
1
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
1
0
0
0