• Anasayfa
  • Mobil
  • ChatSim: WhatSim ve Birçok Popüler Uygulama Bir Arada

ChatSim: WhatSim ve Birçok Popüler Uygulama Bir Arada

0
0
0
0
0
Ayrı bir internet aboneliğine gerek duymadan yıllık 10 Euro karşılığında WhatAspp üzerinden mesajlaşmanızı sağlayan yeni bir simkart olan WhatSim, adını ChatSim olarak değiştirerek birçok popüler uygulamayı da bünyesine dahil etti.

Dünyadaki en popüler mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp, artık SMS servisinden bile daha fazla kullanılarak akıllı telefon kullanıcıların ana mesajlaşma uygulaması haline geldi.

Bu fırsattan yararlanmak isteyen İtalyan Zeromobile firması, WhatSim adında yeni bir simkartı duyurmuş, biz de bunu bu haberimiz ile sizlere ulaştırmıştık. Kısaca hatırlatmak gerekirse 10 Euro karşılığında bir yıl boyunca kullanılabilecek sistem ile yeni bir simkart ile rahatça WhatsApp mesajlaşmasını sağlayabiliyordunuz. Ülkemizin de dahil olduğu bu yeni projede 20 fotoğraf, 5 sesli mesaj ve 100 video için kredileri bulunuyordu.Şimdi ise daha da genişleyen bu uygulama artık sadece WhatsApp değil, aynı zamanda Facebook Messenger, WeChat, Skype, Viber, Line, KakaoTalk, Telegram, Snapchat, TwitterGoogle Hangouts ve Apple iMessage uygulamalarına da aynı desteği sunuyor.

Böylelikle adının da ChatSim olarak değiştirildiği sistemde 6 ayrı bölge oluşturulmuş. Türkiye'nin de dahil dolduğu 2. bölge için 10 Euro aldığınız 2.000 kredi ile bir sene boyunca mesajlaşmaları bu uygulama üzerinden gerçekleştirebiliyorsunuz. Fakat 2. bölge için fotoğraf ve video paylaşımında bazı sınırlandırmalar getirilmiş. Türkiye için 100 fotoğraf (200kB civarı byüklüğüne sahip) veya 10sn civarı uzunluğa sahip 20 video için 100 kredi harcamış olacağınızı belirtmiş olalım. Yani biraz kredi kontrolü yapmanız gerekebilir.

Bu kredi kontrolünü kendi sitesi, yani www.chatsim.com üzerinden yapabilir, daha sonra isteğiniz dahilinde kredi yüklemesi de yapabilirsiniz.

Türkiye için ChatSim Plus versiyonunu kullanabildiğiniz bu sistem için bu adres satın alabilirsiniz.
 


Eğer satın almak istiyorsanız yorum bölümünde kafanıza takılan soruları yazabilirsiniz.

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0