• Anasayfa
  • Mobil
  • WhatsNot ile WhatsApp’taki Gizlilik Ayarınızı Kişiye Göre Özelleştirin!

WhatsNot ile WhatsApp’taki Gizlilik Ayarınızı Kişiye Göre Özelleştirin!

9
5
2
2
0
WhatsNot ile WhatsApp’taki Gizlilik Ayarınızı Kişiye Göre Özelleştirin!
WhatsApp’taki gizlilik düzenlemesini bu uygulama sayesinde sadece bir kişi için özelleştirebilirsiniz.
Dünyanın en çok kullanılan uygulaması WhatsApp, ücretsiz özellikleri ve yaygın olarak kullanılması sebebiyle akıllı telefonların varsayılan uygulaması haline geldi. Ancak toplumda sosyal bir yaraya dönüşen, ocakları söndüren son görülme, durum gibi detaylar için hala elle tutulur bir çakallık bulunmuş değil idi.

Ta ki biz WhatsNot’u bulana kadar:) WhatsNot sayesinde son görülme, durum ve hatta profil fotoğrafı gibi kişisel detayları adamına göre gösterebiliriz - ya da kadınına göre. Yani bu özellikleri genel olarak “Kişilerim” olarak belirledik diyelim. Bu durumda rehberdeki herkes bu detayları görebilir durumda olur. Ama örneğin AYŞE’nin bu detayları görmesini istemiyoruz. Ne tesadüf ki Ayşe ile de sabah akşam sohbet ediyoruz. İşte Ayşe’yi engellemeden onla sohbet etmeye devam ederken, tüm detaylarımızı ondan gizleyebilmenizin sırrı WhatsNot’da. Hatta size sorarsa gönül rahatlığıyla  “Yok kızım ben sevmem öyle şeyleri, millet dakika dakika beni takip edecek, gıcık olurum:P falan filan diyebilirsiniz.” Başkasının telefonundan bakarsa sonuçlara karışmayız yalnız. (Şimdi 10 puanlık uzman sorusunu soruyorum: “Acaba bu Ayşe kim?”)

Peki WhatsNot nasıl kullanılır?
  • Öncelikle uygulamayı yükledikten sonra çalıştırın
  • Her zaman yaptığınız gibi uygulamanın tanıtımı için karşınıza çıkan kısımları ‘NEXT’e basarak hızlıca geçin
  • Son gelen mavi ekranda ‘skip’ yazısına tıklayarak geçin, ekranda karşınıza WhatsApp’taki kişi listesi çıkacak
  • Buradan gizlilik detaylarınızı görmesini istemediğiniz kişinin yanındaki kare simgesine dokunarak check () işaretini koyun
  • Uygulamayı kapattıktan sonra işaretlediğiniz kişi ile sohbet edebilirsiniz fakat o kişi sizin gizlilik detaylarınızı göremez.

Android platformu için indirebileceğiniz uygulamanın linkine aşağıdan, WhatsApp için en iyi yardımcı uygulamalara ise şuradan ulaşabilirsiniz.
 
9
5
2
2
0
Emoji İle Tepki Ver
9
5
2
2
0