• Anasayfa
  • Mobil
  • WhatsApp’ta İstediğiniz Kişiyi İnciğine Boncuğuna Kadar Takip Edebileceğiniz Uygulama: WhatsOnline

WhatsApp’ta İstediğiniz Kişiyi İnciğine Boncuğuna Kadar Takip Edebileceğiniz Uygulama: WhatsOnline

5
1
0
0
0
WhatsOnline, WhatsApp üzerinden takip etmek istediğiniz bir ya da birden fazla kişinin yaptığı tüm aktiviteleri görmenizi sağlayan bir uygulama.
Son günlerde WhatsApp üzerinden stalk yapma trendi giderek artmaya başladı. Dolayısıyla bu durum en çok uygulama geliştiricilerine yaradı. Birkaç ay önce haberini duyurduğumuz WhatAlert uygulaması prensibinde çalışan WhatsOnline, istediğiniz kişilerin WhatsApp’ta çevrimiçi olup olmadığını, ne kadar süreyle WhatsApp’ta olduğunu, günde kaç kez WhatsApp’a girdiği gibi bilgileri basit bir şekilde önünüze getiriyor.

Uygulamanın şöyle bir handikapı bulunuyor: WhatsApp’ta yalnoızca ‘son görülmesi’ açık olan kişileri takip edebiliyorsunuz. (bunu muhtemelen sevgilinizi takip etmek için kullanacağınız için sıkıntı yaşamazsınız. çünkü sevgili olup da son görülmesini kapatan bir kişi daha görmedim)Kredili sistemle çalışan WhatsOnline’da 1 kredi karşılığında bir kişiyi 1 gün boyunca takip edebiliyorsunuz. Ya da 3 krediyi aynı gün içerisindeki 3 kişiyi takip etmek için de kullanabilirsiniz, bu tamamen sizin inisiyatifinize kalmış bir durum. Tabii ki bu kredilere belirli bir ücret karşılığında sahip olabiliyorsunuz. Örneğin 3 kredi 1 TL, 20 kredi 5 TL, 120 kredi 25 TL gibi.

Ücretsiz olan uygulamanın iOS ve Android cihazlar için indirme bağlantılarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 
  WhatsOnline
5
1
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
5
1
0
0
0