WhatsApp Çöktü, Sosyal Medya Yıkıldı!

0
0
0
0
0
Sosyal medya ortamı bu sabah Whatsapp'ta yaşanan erişim sorunu ile ilgili gönderilerle çalkalandı. Popüler uygulamada yaşanan sorun, farklı bölgelerden çok sayıda kullanıcıyı etkiledi.
Popüler çapraz platform mesajlaşma uygulaması WhatsApp'ta bu sabah saatlerinde erişim sorunu yaşandı. WhatsApp kullanıcıları 10.30 - 11.30 saatleri arasında uygulamayı kullanamadı. Mesaj göndermememe-alamama ve login olamama şeklinde ortaya çıkan sorunu sabah saatlerinde acil bir gelişme olarak sizlerle paylaşmıştık. 

 Whatsapp Sorunu Hangi Kullanıcıları Etkiledi?

Twitter'da #whatsapp etiketiyle yapılan paylaşımlarda, farklı ülkelerden kullanıcıların uygulamayı kullanamadığı ve yaşanan sorunun hem iOS hem Android uygulamalarında etkili olduğu görüldü. Sitelerin ve uygulamaların aktiflik durumunu takip eden Downdetector.com sitesi de bugün yaşanan WhatsApp sorununu raporladı. Sorunun tamamen giderildiğine ya da neden ortaya çıktığına dair WhatsApp'tan yapılan resmi bir açıklama yok. WhatsApp krizinin sosyal medyaya yansımalarına dair örnekleri aşağıda bulabilirsiniz.
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0