• Anasayfa
  • Mobil
  • Cyanogen Arayüzüne Sahip Yepyeni İngiliz Telefon Markası: WileyFox

Cyanogen Arayüzüne Sahip Yepyeni İngiliz Telefon Markası: WileyFox

0
0
0
0
0
İlk olarak OnePlus firmasında gördüğümüz resmi olarak Cyanogen kullanımına şimdi de yeni bir İngiliz telefon markası olan WileyFox'ta göreceğiz.
Gün geçmiyor ki yeni bir telefon markası çıkmasın. İlk olarak Nokia, Samsung, LG, HTC, Apple ve Sony derken daha sonra Huawei, Xiaomi, Zopo, Oppo gibi markalar eklenmişti, Yureka, Vestel, Casper, Turkcell gibi markaları da duyup son olarak Teknosa da bu işe girişmişti. Şimdi ise Çin'den değil, Avrupa'dan yeni bir telefon markası doğuyor. WileyFox isimli bir İngiliz firması Storm ve Swift model adlarına sahip iki yeni cihaz ile karşımıza çıkacak.

Bu telefonların teknik özelliklerinden daha çok dikkat çeken detay ise ilk olarak OnePlus One'da gördüğümüz CynaogenMOD kullanımı. Yani Hem Swift hem de Storm modelleri Cyanogen ile çalışır halde gelecekler.İki orta seviye telefon olan WileyFox modellerinden daha iyi durumdaki Storm modelinde 5.5 inçlik FHD ekran, Snapdragon 615 çipset, 3GB RAM, 32GB arttırılabilir depolama kapasitesi, 20MP çift ledli arka ve 8MP ön kamera, çift simkart desteği ile 2.500mAh batarya gibi özelliklere sahip olacak.Swift modeli ise diğer kardeşine nazaran biraz daha mütevazi özelliklere sahip. Swift'te 5 inçlik HD ekran, Snapdragon 410 çipset, 2GB RAM, 16GB arttırılabilir depolama alanı, 13MP çift ledli arka ve 5MP ön kamera, çift simkart ve yine 2.500mAh batarya kapasitesi özelliklerini barındıracak.
 

Fiyatlandırmaya gelecek olursak eğer Storm modeli 199 Pound fiyata sahip iken Swift modeline de 129 Pound fiyat biçilmiş. Yani Storm 950TL iken Swift ise 600TL gibi bir fiyata sahip olacak şekilde piyasaya çıkıyor.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0