• Anasayfa
  • Mobil
  • Windows 10 ile Akıllı Telefonlara Yeni Özellikler Geliyor

Windows 10 ile Akıllı Telefonlara Yeni Özellikler Geliyor

1
0
0
0
0
Windows 10 lansmanında tanıtılan akıllı telefonlar öncelikle güvenilir bir asistan olmayı hedefliyor. Telefonu kullanarak PC’den SMS gönderebilen sistem, bir kaç ay sonra birçok ülkede aktif hale gelecek. 
Windows 10 lansmanında tanıtılan akıllı telefonlar öncelikle güvenilir bir asistan olmayı hedefliyor. Telefonu kullanarak PC’den SMS gönderebilen sistem, bir kaç ay sonra birçok ülkede aktif hale gelecek. Aynı zamanda müzik çalabilen Cortana, bu özelliğini bütün telefonlara uygulayabiliyor.

Telefonlara uygulanacak Windows 10’un metro ara yüzünü tanıtan Joe Belfiore, yeni uygulamaların Windows 10 ile birlikte geleceğini belirtti. Yenilenen ayarlarla birlikte çok daha kullanışlı özelliklerin dahil edildiğini açıklayan Belfiore, bildirimlerin artık PC ve Tablet ile senkronize olacağını da açıklamalarına ekledi. Bildirim merkezindeki kutucukların sayısını arttıran şirket, interaktif bildirimlere önem vermeyi hedefliyor. Tüm bu uygulamalar sayesinde Windows 10'un daha pratik bir yapıya sahip olacağını söylesek herhalde yanılmış olmayız.
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0