• Anasayfa
  • Mobil
  • Windows 10 Mobile'da Yayınlanmamış Uygulamalarınızı Tekrar Yükleyebilirsiniz

Windows 10 Mobile'da Yayınlanmamış Uygulamalarınızı Tekrar Yükleyebilirsiniz

0
0
0
0
0
Windows 10'un Mobil Önizleme Sürümü'ndeki yeni Windows 10 Store'da daha önceden yüklemiş olduğunuz uygulamaları yayınlanmasa dahi tekrar yüklemeniz mümkün.
Windows 10'un çıkışına sayılı günler kala farklı yenilikler de beraberinde gelmeye devam ededursun Windows 10'un mobil sürümü olacak olan Windows 10 Mobile'da aynı şekilde bazı güncellemeler ve geliştirmeler almakta. Fakat yeni mağaza olan Windows 10 Store'da birçok uygulama şu anda yer almıyor. Bu da teknik önizleme kullanıcılarını, yani beta test kullanıcıları için bir sorun olarak göze çarpıyor.

Fakat ortaya çıkan detaya göre daha önce cihazınıza kurduğunuz fakat Windows 10'da bulunmayan uygulamalarınızı tekrar yüklemeniz mümkün. Böylece işinize yarayacak veya sürekli kullanmayı sevdiğiniz uygulamalarınızı da tekrar kurabileceksiniz.Bunu yapabilme yöntemi ise oldukça basit ve herhangi bir farklı işlem gerektirmiyor; Şöyle ki ilk olarak Store uygulamasına giriş yapıp My Library, yani kütüphane bölümüne geçmeniz ve orada Show All, yani hepsini göster seçeneğini seçerek birkaç saniye beklemeniz gerekiyor. Daha sonra sizin Microsoft hesabınızda bulunan daha önce kurmuş olduğunuz uygulamalar ortaya çıkacak ve Store'da olmasa bile daha önce kurmuş olduğunuz uygulamaları indirebileceksiniz.

Ancak Microsoft tarafından engellenen uygulamaların ve değişen uygulamaların geçerli olmadığını da söyleyelim. Yani 6snap, swapchat ve eski YouTube uygulaması gibi uygulamaları kullanamayacaksınız.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0