Windows 10 Tabletlerde Nasıl Gözükecek

0
0
0
0
0
Teknoloji dünyasının yakından takip ettiği Windows 10 lansmanında, Windows phone 8.1 cihazların ücretsiz olarak Windows 10’a yükseltilebileceği duyuruldu. Ayrıca geliştiriciler tek sistemden tüm Windows cihazları senkronize etmeyi hedefliyor.
Teknoloji dünyasının yakından takip ettiği Windows 10 lansmanında, Windows phone 8.1 cihazların ücretsiz olarak Windows 10’a yükseltilebileceği duyuruldu. Ayrıca geliştiriciler tek sistemden tüm Windows cihazları senkronize etmeyi hedefliyor.

Windows 10 tabletin yeni başlangıç ekranı hakkında bilgiler veren Joe Belfiore, yeni ayarlar ve bildirimlerin ekranın sağ tarafından çekileceğini açıkladı. Tablet ve PC’lerde bu sistemin kullanılacağını açıklayan Belfiore, Continuum özelliği hakkında da açıklamalarda bulundu. Bu özellik ise Surface Pro 3 veya Lenovo’nun Yoga tabletleri gibi, sahiplerine dokunmatik ve dokunmatik olmayan kullanıcı arayüzü veya modlarını bir arada kullanma fırsatı sağlayan cihazlara özel olarak tasarlandı. PC - Tablet uygulamalar arasında geçiş ve yeni el mimikleri Şubat ayında insider programına dahil olarak gelecek. Bu arada bahsedilen özelliklerin tamamlanması birkaç ay sürecek.

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0