• Anasayfa
  • Mobil
  • Telefonlar İçin Olan Windows 10'a Ait İlk Görseller Ortaya Çıktı

Telefonlar İçin Olan Windows 10'a Ait İlk Görseller Ortaya Çıktı

0
0
0
0
0
Windows 10'un tanıtımından sonra bu platform için gözler Windows 10'un telefonlar için olan sürümüne çevrilmişti. Bugün ise 3 adet ekran görüntülerinin ortaya çıkmasıyla küçük de olsa bir fikir verebilecek detaylar ortaya çıktı.
Microsoft'un bilgisayarlar bazında çok büyük kullanıcı kitlelerine hitap ettiği Windows işletim sisteminin son sürümü olan Windows 10'un tanıtımı yapılmış ve birçok detay ile beraber beğeni kazanmıştı.

Fakat lansmanda eksik olan telefonlar için olacak Windows 10 sürümü bilgisi eksikliğiyle gözler bu sürüm için yapılacak açıklamalara ve ortaya çıkacak detaylara çevrilmişti. Bugün de nihayet Windows 10'un telefonlar için olan Teknik Önizleme Sürümü'ne ait 3 adet görsel ortaya çıtkı.
Ortaya çıkan bu üç ekran görüntüsüyle en azından ayarlar sekmesi hakkında görünüşün nasıl olacağına dair bazı detaylar ortaya çıkmış oldu. Kiran Kanade adlı Twitter kullanıcısı tarafından yayınlanan görsellere nasıl ulaştığı hakkında bir bilgi bulunmuyor. Fakat Windows 10'un Teknik Önizleme Sürümü'nün telefonlar için Şubat ayı içinde başlanacağı tahmin ediliyordu. Bu görseller de o sürenin kısaldığını bizlere göstermiş oldu.
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0