• Anasayfa
  • Mobil
  • Windows Phone'a Özel İşinize Yarayabilecek 6 Uygulama

Windows Phone'a Özel İşinize Yarayabilecek 6 Uygulama

0
0
0
0
0
Bu zamana kadar farklı platformlarda bulunan ve hayat kurtaran uygulamaları sizler için araştırmıştık. Fakat bu araştırmaları yaparken Windows Phone platformunu pas geçtiğimiz düşünülse de gözümüze çarpan uygulamaları arşivlemeyi kendimize görev edindik. 
Bu zamana kadar farklı platformlarda bulunan ve hayat kurtaran uygulamaları sizler için araştırmıştık. Fakat bu araştırmaları yaparken Windows Phone platformunu pas geçtiğimiz düşünülse de gözümüze çarpan uygulamaları arşivlemeyi kendimize görev edinmiştik. 

Genellikle teknoloji piyasasında söz sahibi olan markaların uygulamarı ön planda tutuluyor fakat diğer platformları tercih eden kullanıcıların olduğu da unutmamak gerek. Lafı fazla uzatmadan bu haberimizde Windows Phone kullanıcıların işine yarayabilecek birkaç uygulamayı araştırdığımızı söyleyip sizi haberimizin devamına davet ediyoruz. 

 

 GMaps+
Sesli komut ile navigasyonu kullanabileceğiniz bir uygulama. Etrafınızda bulunan bazı yerleri 3 boyutlu olarak görebiliyorsunuz. Haritada ki yerinizi belirlemek için kullanılan 3D Pusu modu ise oldukça başarılı.
 
 indir

 

 AIR HOCKEY
Ses efektleri ve gelişmiş grafikleri sayesinde zamanın nasıl geçtiğini anlamayacağınız bir oyun. İster cihazınıza karşı ister arkadaşlarınızla oynayabilir ve ortaya iddia koyarak olayı bir üst seviyeye taşıyabilirsiniz. 

   

 Runtastic
Siz sporunuzu yaparken kişisel verilerinizi not eden ve karşılaştırma yapmanızı sağlayan kalp dostu bir uygulama. Koşu, yürüyüş, bisiklet gibi aktiviteleri yerine getirirken "canlı tezahürat" özelliği sayesinde de arkadaşlarınız tezahüratlarda bulunuop sizi gaza getirebiliyor.
 
  indir

 

 Fotoğraf Düzenleme
Filtre efektleri, yazı tipleri ve çıkartmalar ile fotoğraflarınıza 'şekilli' yapabileceğiniz bir uygulama. Ayrıca fotoğraflarınızı kolayca kırpabilir ve yeniden boyutlandırma yapabiliyorsunuz. Ücretsiz olduğunu da düşünürsek gayet kullanışlı bir uygulama.
   

 Ringtones Pro
Birbirinden farklı arama ve bildirim seslerine ulaşabileceğiniz güzel bir uygulama. Öne çıkanlar, yeni, en yüksek puan ve en çok indirilenler gibi kategorilere ayrılarak zil sesi seçimlerini sizin için daha kolay bir hale getiriyor. 
   

 Gülmece
Günümüzde oldukça yaygınlaşan caps, karikatür, dizi ve film kesitleri, ilginç bilgiler gibi listeleri çeşitli paketler halinde sunan bir uygulama. İndirmiş olduğunuz paketleri daha sonrasında internet paketiniz olmadan da kullanabiliyorsunuz. "Kaydet" seçeneği ile görselleri telefonunuza kaydedebilir ve "Paylaş" butonu ile görseli sosyal medya hesaplarınızda paylaşabilirsiniz. Bunun yanı sıra indirmiş veya silmiş olduğunuz görselleri "Geçmiş" seçeneğine taşıyan uygulama, farkına ortaya koyduğunu kanıtlıyor.
 
  Gülmece
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0