• Anasayfa
  • Mobil
  • Windows Phone'lu LG Lancet'in Şimdi de Android'li Versiyonu Geliyor

Windows Phone'lu LG Lancet'in Şimdi de Android'li Versiyonu Geliyor

0
0
0
0
0
Windows Phone'lu versiyonu ile beklenenden daha iyi bir iş yapan LG Lancet, şimdi de Android'li olarak şansını deneyecek.
Mayıs ayında tanıtılan LG'nin Windows Phone işletimine sahip akıllı telefonu LG Lancet, Verizon tarafından satışa sunulmuştu. Sahip oluğu özellikler bakımından Lancet, üst düzey bir telefon olmasa da yakaladığı satış rakamları ile Verizon cephesinin yüzünü güldürmüşe benziyor.

Öyle ki, Amerikan GSM devi şirket, şimdi de Lancet ile Android kullanıcı pazarına açılmaya hazırlanmakta. Windows Phone işletim sistemi ile tanıtılan telefon, bu kez Android'li sürümü ile kullanıcıların karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Özellikler bakımından Windows Phone işletim sistemine sahip versiyonuyla -muhtemelen- birebir aynı olacak olan yeni Lancet'de yine çipset olarak karşımıza Qualcomm Snapdragon 410 çıkacak. 120 dolar gibi bir fiyata satılması beklenen telefon, şu an için sadece Amerika'da alınabilir durumda. 
 

Tabii telefonun Android işletim sistemine sahip oluşu, farklı pazarlarda da satılabileceğine işaret etmekte. LG Lancet'in detaylı özelliklerine bu haberimizden ulaşabilirsiniz.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0