Windows Phone'da Oynayabileceğiniz 4 Oyun

0
0
0
0
0
Oyun oynamayı seven veya can sıkıntısına dayanamayan herkes otobüste, tuvalette, ders sırasında veya iş yerinde kısacası nerede olduğuna aldırış etmeden telefonundaki oyunlara saldırıyor. Vakit geçirmenin en zevkli yolu olarak görülen farklı platformlardaki oyunların bazılarını sizler için daha önce sıralamıştık.
Oyun oynamayı seven veya can sıkıntısına dayanamayan herkes otobüste, tuvalette, ders sırasında veya iş yerinde kısacası nerede olduğuna aldırış etmeden telefonundaki oyunlara saldırıyor. Vakit geçirmenin en zevkli yolu olarak görülen farklı platformlardaki oyunların bazılarını sizler için daha önce sıralamıştık.

Bu haberimizde ise, Windows Phone mağazasından seçtiğimiz birkaç oyunu sizlere tanıtacağız. Bu arada, eğer bu oyunları oynayacaksanız öncelikle sakin olmanızı, oyunların yalnızca eğlence amaçlı olduğunu unutmamanızı tavsiye ediyoruz.  

 

 Breeze

Vakit geçirmek için gayet başarılı bir seçim olan breeze 60 bölümden oluşuyor. Puzzle türündeki oyunda parmaklarınızı rüzgar olarak kullanıyorsunuz ve papatyaya yön veriyorsunuz. Oyunun başında size iki kontrol seçeneği sunuluyor. İster dokunmatik isterseniz de sağa sola döndürerek oynayabileceğiniz oyunda amacınız bölümleri en iyi puanla bitirip bitiş çizgisine ulaşmak. Oyunun ilk bölümleri biraz sıkıcı olsa da ilerleyen bölümlerde telefonu kırmanıza sebep olabilir.


 
 Breeze

 

 Lamphead

Farklı görselleriyle karşımıza çıkan bu oyun ise Windows Phone mağazasındaki uygulama azlığını unutturur nitelikte. Sonsuz koşu türüne sahip oyunda kafasında fener olan bir adamı yönlendiriyorsunuz. Karşınıza çıkan engellerden kaçmak içinse ekrana tıklayarak karakteri ters çevirmeniz yeterli. Hızlandıkça heyecanı artan oyunun grafikleri gerçekten görülmeye değer. 


 
 Lamphead

    

 Mirror's Edge


Sonsuz koşu türündeki diğer bir oyun ise Mirror's Edge. Zorluğu giderek artan 14 bölüme sahip oyunda çatılardan çatılara uçabilir, iplerden sallanabilir, polislerle savaşabilir veya son sürat polislerden kaçabilirsiniz. Bu oyunu, boş vakti olan ve sıkıntıdan patlama seviyesine gelmiş kullanıcılara şiddetle tavsiye ediyoruz.


 
 Mirror's Edge

 

 

 Age of Empires: Castle Siege

Microsoft'un efsane oyun serisi Age of Empires'ın Clash of Clans tarzı olan oyunu Age of Empires: Castle Siege, orta çağda geçiyor. Bir yandan kendi şehrimizi geliştirirken diğer yandan da düşmanları geri püskürtmeye çalıştığımız oyunda, İngilizler, Bizanslılar, Cermenler, Kiev Rus dahil altı adet orta çağ uygarlığı bulunuyor. Oyun genel olarak klasik strateji mantığına dayanıyor.  


 
 Age of Empires: Castle Siege

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0