• Anasayfa
  • Mobil
  • Xiaomi 10 Haziran'da Su Geçirmeyen Yeni Telefonunu Mu Tanıtacak?

Xiaomi 10 Haziran'da Su Geçirmeyen Yeni Telefonunu Mu Tanıtacak?

1
0
0
0
0
Çinli akıllı telefon üreticileri içinde zirvedeki isimlerden biri olan Xiaomi, su ile alakalı bir ürün tanıtmaya hazırlanıyor.
Çin'in en büyük telefon üretici firmalarından biri olan Xiaomi, pazarda hızlı bir yükseliş içinde. Son olarak, bu haberimizde de bahsettiğimiz gibi, resmi olarak Amerika, Almanya, İngilitere ve Fransa pazarına giriş yapan şirket, şimdi de yepyeni bir ürünü piyasaya sunmaya hazırlanıyor.

Xiaomi, 10 Haziran'da yani birkaç gün sonra bir etkinlik düzenleyecek. Aslına buna etkinlikten ziyade yeni bir ürün tanıtımı dersek daha doğru olur. Tanıtıma çok az bir süre kalmasına rağmen, Xiaomi bizi neyin beklediği konusunda en ufak bir bilgi bile paylaşmaktan kaçınıyor. Ancak etkinliğin posteri, bazı çıkarımlar yapmamızı sağladı.
 

Xiaomi tararfından paylaşılan poster yukarıda gördüğünüz gibi. Xioami'yle yakından ilgili kaynakların ''water-related'' diye tabir ettikleri şey, ortada su ile alakalı bir durumun olduğu habercisi. Zaten posterde de Çince ''su'' ifadesi geçiyor ve alt kısımdaki tasarım da su teması vermekte. Hal böyle olunca da, Avrupa ve Amerika pazarına giriş yapan Xiaomi'nin bir büyük adım daha atarak, su geçirmez üst düzey bir telefon tanıtacağı söylentileri, ciddi şekilde konuşulmaya başlandı.

Bir posterden çıkarım yapmak ne denli kesin bir sonuç verir orası tartışılır. Ancak bildiğimiz şey şu; Xiaomi'nin yeni planı 6 gün sonra belli olacak.
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0