• Anasayfa
  • Mobil
  • Xiaomi 23 Nisan'da Yeni Bir Telefon Lansmanı Yapıyor

Xiaomi 23 Nisan'da Yeni Bir Telefon Lansmanı Yapıyor

1
0
0
0
0
Xiaomi'den yeni bir telefon lansmanı geliyor. 23 Nisan'da Yeni Delhi'de yapılacak lansman ile yeni bir telefon tanıtacak Xiaomi 2015 yılı için yeni bir üst seviye cihazını 23'ünde tanıtacak.
Bu senenin en çok merak edilen iki telefonu olan Sony Xperia Z4 ve LG G4 için sızıntılar ve bilgiler devam etmekta. Fakat bu sefer Xiaomi de bir adım atarak bu merak edilen cihazlara bir yenisini daha ekliyor.

Hiçbir detayın verilmediği, sadece "I Geliyor" şeklinde belirtilen yeni telefonunun Mi 5 olacağına dair beklentiler ortaya çıktıDiğer bir yandan Redmi Note 2 de olabileceği ihtimalinde durulan telefon büyük ihtimalle Mi 5 olacak. (LG'nin 29 Nisan'da yapacağı G4 lansmanı önce bir patlama yapmak istiyorlar olsa gerek)

23 Nisan'da yapılacak lansmanı TSİ 12:00'da gerçekleştirecek olan Xiaomi, lansmanı Hindistan'ın başkenti Yeni Delhi'de yapacak.

CEO Lei Jun, Xiaomi Başkanı Bin Lin ve Xiaomi Global Başkanı Hugo Barra'nın da katılacağı etkinlik için farklı bir detay da bulunuyor.Yukarıda gördüğünüz gibi "i Geliyor" derken "i" olarak bahsedilen cihazın ne olduğunu anlayamıyoruz. (iPhonelardan alışkın olduğumuz i olmaması kafa karıştırıcı)

Ayrıca bu yazının hemen altında da yeni bir Mi cihazı olduğuna dair bilgi verilmesi Mi 5 olacağını söyleyebiliriz. Ama kesin olarak 23 Nisan'da anlayabileceğiz.
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0