• Anasayfa
  • Mobil
  • Xiaomi ABD'den Sonra Şimdi de Avrupa Pazarına Açılıyor

Xiaomi ABD'den Sonra Şimdi de Avrupa Pazarına Açılıyor

0
0
0
0
0
Xiaomi ABD'den Sonra Şimdi de Avrupa Pazarına Açılıyor
​Xiaomi, kısa bir süre önce ABD pazarına açıldığını duyurmuştu. Yine şirketten yapılan açıklamada, resmi internet siteleri Mi.com aracılığıyla ürünlerini Avrupa’daki kullanıcılara ulaştırmak istediklerini belirttiler.
Xiaomi, kısa bir süre önce ABD pazarına açıldığını duyurmuştu. Yine şirketten yapılan açıklamada, resmi internet siteleri Mi.com aracılığıyla ürünlerini Avrupa’daki kullanıcılara ulaştırmak istediklerini belirttiler.

ABD’de olduğu gibi Avrupa’da da öncelikle telefon yerine bazı aksesuarların satışı gerçekleştirilecek. Bu aksesuarlardan en dikkat çekici olanı ise yalnızca 15 dolar olan MiBand akıllı bileklik. MiBand ile ilgili detaylı bilgilere ulaşmak için şuradaki linke tıklayabilirsiniz.Şirketin başkan yardımcısı olan Hugo Barra, Avrupa’ya tam olarak hangi tarihte açılacaklarını belirtmese de ABD’nin bu anlamda bir başlangıç olduğunu ve Avrupa’daki müşterilerine ulaşmak için sabırsızlandıklarını belirtti. Özellikle akıllı telefon satan bir firma olmadıklarının altını çizen Barra, akıllı bileklikten 4K televizyona kadar farklı alanlarda ürün yelpazelerinin olduğunu belirtti.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0