• Anasayfa
  • Mobil
  • Samsung'un Kavisli Note Edge'ine Rakip Geliyor: Xiaomi Arch

Samsung'un Kavisli Note Edge'ine Rakip Geliyor: Xiaomi Arch

0
0
0
0
0
​Samsung, IFA 2014 fuarında kavisli ekranı olan Galaxy Note Edge’i çıkardığında, “vay be, hakikaten bu enteresan olmuş” demiştik. (trollük yapacağım diye “yoo ben dememiştim” demeyin yani, şaşırmadık mı?) Xiaomi de Samsung’un bu telefonundan esinlenerek tasarımsal olarak benzer bir akıllı telefon üretmeye hazırlanıyor. 
Samsung, IFA 2014 fuarında kavisli ekranı olan Galaxy Note Edge’i çıkardığında, “vay be, hakikaten bu enteresan olmuş” demiştik. (trollük yapacağım diye “yoo ben dememiştim” demeyin şimdi, şaşırmadık mı?) Xiaomi'nin, Samsung’un bu telefonundan esinlenerek tasarımsal olarak benzer bir akıllı telefon üretmeyle ilgili ciddi düşüncelerinin olduğu söyleniyor. 

Xiaomi’nin bu telefonuyla ilgili henüz teknik özellik, fiyat ve çıkış tarihiyle ilgili bir açıklama yapılmadı. Üstelik telefonun henüz geliştirilme aşamasında olduğuna dair söylemler bulunuyor. Fakat Xiaomi’nin tasarım olarak “taklitçi” etiketi yememek adına sadece bir fikir olarak kalabileceği de söylenebilir. Söylediğimiz gibi bunu şimdilik bir fikir olarak görmekte fayda var. İlerleyen zamanlarda “hani böyle diyordunuz” deyip aramız sonra limoni olmasın.

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0