Xiaomi Bugün Yeni Bir Cihaz Tanıtıyor

0
0
0
0
0
Xiaomi firması bir anda sürpriz yaparak, bugün (20 Ocak) yeni bir cihaz tanıtacak.
Xiaomi firması bu ayı fazlasıyla hareketli geçiyiror. Önce bu haberimizde bahsettiğimiz Mi Note ve Mi Note Pro modellerini tanıtan firma, daha sonra yine bu haberimizde sizlere duyurduğumuz Mi Box Mini adındaki sistemiyle Apple TV'ye rakip olacağını duyurmuştu.

Şimdi ise dün gece ortaya çıkan bir görsel sonucunda bugün (20 Ocak 2015) tekrar bir cihaz tanıtımıyla karşımızda olacağı anlaşıldı.

Ortaya çıkan görsellerde farklı şekiller görünmekte.Ortaya çıkan bu üç görselle bugün ortaya çıkacak cihazın önce soldaki görsel ortaya çıktığı için tablet olduğu düşünülülüyor. Aynı zamanda kısa süre önce oyun geliştiricisi Kingsoft'a yapılan 68 Milyon Dolarlık yatırımın ve bu görsellerin Xiaomi'nin oyun departmanından paylaşılması sonucunda gelecek olan tabletin tamamen oyun odaklı olacağı anlaşılıyor.

Fotoğraflara toplu halde bakacak olursak bir oyun kolu tuşlarını görmekteyiz. Yani oyun kısmı kesin olacak diyebiliriz. Yazılan sloganın ise "Ne kadar büyük olduğu önemli değil, tek elde taşınabilir." şeklinde olduğu yönündeki haberlere de bakacak olursak (malum Çincemiz yok) performansı yüksek bir tek elde taşınabilir tablet konusunda karar kılmış oluyoruz. Detaylarını gün içinde öğrenmiş olacağımız cihaz ile hiçbir detay bulunmuyor.

Son olarak bir oyun tableti olduğunu düşündüğümüz cihazın bazı söylentilere göre de Xiaomi'nin gündemindeki oyun konsolu ya da oyun sistemi hakkında bir tanıtım olabileceğini de belirtmiş olalım.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0